Angle down Atgal

Vietos verslininkai ir ūkininkai susitiko su savivaldybės vadovais

Gegužės 21 d. Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška, kartu su pavaduotoju Mariumi Žitkumi ir administracijos direktore Reda Kneizevičiene į susitikimą pakvietė savivaldybės verslininkus ir ūkininkus.

Porą valandų trukusiame susitikime savivaldybės atstovai pristatė 10 bendradarbiavimo pasiūlymų. Tarp jų - programa „Parduok Kazlų Rūdai", naujakurystės programa, esminiai mokesčių pakeitimai : per pus mažesnis turto mokestis smulkioms įmonėms ir naujairengiamas Tarybos sprendimo projektas -galimybė verslui ir ūkininkams susigrąžinti 50 proc. turto mokesčių nuo bendruomenėms, savivaldybės įstaigoms, sporto ir kultūrinėms visuomeninėms veikloms skirtos paramos dydžio.
Meras išreiškė norą dirbti kartu su verslu ir ūkininkais, skatino juos teikti pasiūlymus, pastebėjimus ir turėti bendrus sprendimus. Dėl sklandesnio bendravimo verslui ir ūkiui siūlė susikurti realią vietos verslo bendruomenę, turėti savo atstovus.
Susitikime buvę verslininkai pastebėjo, kad šis susitikimas svarbus dar ir tuo, kad po ilgo laiko savivaldybės vadovai, verslininkai ir ūkininkai pradėjo diskusiją, kuri, jie tikisi, išaugs į bendrus, gerus darbus ateityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite