Angle down Atgal

Vietos futbolo sirgalių susidomėjimo sulaukę draugiškos rungtynės Alytuje nevyks

Alytaus DFK „Dainavos“ klubas sulaukė Lietuvos vicečempionų Vilniaus „Žalgirio“ pasiūlymo sužaisti kontrolines rungtynes Dzūkijos sostinėje. Taip buvo siekiama užpildyti dėl Lietuvos nacionalinės rinktinės rungtynių ir Kauno „Stumbro“ bankroto abiems klubams susidariusias pertraukas.

Žinia dėl galimų draugiškų rungtynių tarp DFK „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubų sulaukė milžiniško susidomėjimo. Tačiau dovana Alytaus futbolo gerbėjams džiaugtis neteks – Alytaus sporto ir rekreacijos centro vadovas Tomas Stupuris nepritarė miesto stadiono naudojimui numatytoms draugiškoms rungtynėms.

Alytaus miesto savivaldybėje vykusio 4-ojo posėdžio metu taryba nepritarė miesto stadione esančių administracinių patalpų nuomos galimybei. Anksčiau sėkmingai patalpomis naudojęsis, Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ priverstas ieškotis alternatyvų. Lyg to būtų maža, klubas, jau nuo sezono pradžios siekdamas Alytaus futbolo gerbėjų paramos įvedant simbolinį mokestį už futbolo rungtynes – taip pat buvo priverstas išgirsti veto. Rinkliava už futbolo renginį negalima net ir savanoriškai siūlant nuomos mokestį už Alytaus sporto ir rekreacijos stadioną, kuriame žaidžiamos namų rungtynės.

Būsimos rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Telšių „Džiugo“ rugsėjo 20 dieną dėl stadiono apšvietimo remonto darbų įvyks ne 19 val., o 17.30 val. Nepaisant aibės biurokratinių niuansų – Alytaus DFK „Dainava“ ir toliau nepraranda galimybių užkopti į LFF I lygos medalininkų trejetą. Likus 8 turams alytiškiai nuo trečiojoje vietoje besirikiuojančių Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkų atsilieka 7 taškais ir turi vienerias rungtynes atsargoje.

DFK „Dainava“ informacija

REDAKCIJOS KOMENTARAS

Daugkartiniam Lietuvos čempionui ir taurės laimėtojui Vilniaus „Žalgiriui“ – tai jau antrasis iš eilės Alytaus sporto valdininkų antausis. Praėjusiame sezone, prieš LFF taurės finalą Dzūkijos sostinės stadione, čia žalgiriečiai ketino surengti treniruočių stovyklą, tačiau net pasiūlius už ją sumokėti pagal galiojančius įkainius, stadiono valdytojai tai padaryti atsisakė. Nežiūrint šių trukdžių, tuomet stovykla įvyko Birštone, o „Žalgiris“, ant Alytaus vejos žengęs be išankstinio pasirengimo, finale 3:0 sutriuškino tuometį taurės savininką „Stumbrą“ ir titulą susigrąžino. Šįkart, atsisakius priimti draugiškas, žiūrovams nemokamas „Žalgirio“ ir DFK „Dainava“ rungtynes Alytuje, šių komandų dvikova taps dovana Vilniaus apskrities futbolo mylėtojams ir turėtų įvykti naujame Švenčionėlių stadione.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite