Angle down Atgal

Vietoje injekcijų – veido raumenų stimuliacija

„Grožio ir sveikatos klinikos“ vadovė Erika Čižiūnienė sako, kad namuose atliekamai veido mankštai gali pritrūkti žinių bei valios. Puiki alternatyva – klinikoje siūlomos procedūros: veido raumenų stimuliacija ir veido masažas.

– Veido raumenys silpnėja lygiai taip pat kaip ir kūno. Dėl to kinta veido ovalas, atsiranda mažesnių bei didesnių raukšlių. Veido raumenys apskritai yra labai specifiniai: viena puse jie tvirtinasi prie odos, kita – prie kaulo. Dėl to, silpstant raumenims, veidas atrodo susmukęs.

„Grožio ir sveikatos klinikoje“ atliekame raumenų stimuliacijos procedūras su „Isogey“ aparatu. Jį naudodami, galime stangrinti kūno, kaklo ir veido raumenis. Vienos procedūros metu atliekama viso veido raumenų mankšta, tačiau kiekvienas raumuo stiprinamas atskirai.

Rekomenduojamas procedūrų kursas – 10. Vyresnio amžiaus žmonėms, kurių veido oda itin suglebusi, gali prireikti daugiau procedūrų. Rezultatų ilgai laukti nereikia. Akivaizdus skirtumas matomas po dviejų trijų apsilankymų. Sutvirtėjus raumenims, pagerėjus mikrocirkuliacijai, padidėjus kraujotakai ir limfotakai, pasikeičia veido odos spalva, paviršius, netgi normalizuojasi sausos ar itin riebios veido odos būklė.

Raumenis taip pat išjudina veido masažas, kurį yra pamėgusios mūsų klientės. Tik norėčiau pabrėžti, kad nors veidui tai – puiki procedūra, suglebusį kaklą atjauninti masažo judesiais sudėtinga. Kur kas efektyvesnės šiuo atveju procedūros su „Isogey“ aparatu. Aparatas taip pat naudojamas, esant veido asimetrijai, tam tikrų vietų raumenų atrofijai.

Daugiau informacijos:
www.grozioklinika.eu.
Mus rasite nauju adresu: Tilžės g. 139, Šiauliai
Tel. +370 610 18 117

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite