Angle down Atgal

Vietname vyras už COVID-19 platinimą įkalintas penkeriems metams

Vietname vienas vyras, pažeidęs namų karantino taisykles, buvo nuteistas penkerius metus kalėti už COVID-19 platinimą.

 

Le Van Tri nuteistas už „pavojingų infekcinių ligų platinimą kitiems žmonėms“, savo interneto svetainėje pranešė Ka Mau provincijos Liaudies teismas.

Byla susijusi su tuo, kad Le Van Tri liepos mėnesį į Ka Mau provinciją, kur gyvena, parvyko iš COVID-19 židiniu tapusio Ho Či Minio.

28 metų vyras apkaltintas 21 dienos namų karantino pažeidimu šioje pietinėje provincijoje, kur sergamumas yra mažesnis nei Ho Či Minyje. Liepos 7-ąją jam testais buvo nustatytas užsikrėtimas pandeminiu koronavirusu.

„Dėl to, kad Tri pažeidė namų medicininio karantino taisykles, daug žmonių užsikrėtė COVID-19, o vienas žmogus 2021 metų rugpjūčio 7 dieną mirė“, – sakoma teismo pranešime.

Valstybinė žiniasklaida pranešė, kad nuo Le Van Tri užsikrėtė aštuoni žmonės.

Pernai viruso plitimas Vietname buvo valdomas, bet dabar šalis grumiasi su kol kas rimčiausiu COVID-19 protrūkiu.

Vietname jau užregistruota beveik 540 tūkst. užsikrėtimo atvejų ir daugiau kaip 13 tūkst. mirties atvejų. Didžioji dauguma užsikrėtimo ir mirties atvejų užfiksuota nuo balandžio pabaigos. Pastaraisiais mėnesiais sostinėje Hanojuje ir komerciniame centre Ho Či Minyje galioja griežtas karantinas.

Šalyje dėl COVID-19 platinimo jau nuteisti keli žmonės.

Hai Zuongo mieste 32 metų vyras liepą dėl tokių kaltinimų buvo nuteistas pusantrų metų kalėti, o kovą lygtinė dviejų metų įkalinimo bausmė skirta vienam „Vietnam Airlines“ skrydžių palydovui.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite