Sunkiasvorės palieka „skausmingas“ duobes. V. Bičiūnaitės nuotr.
Angle down Atgal

Vietiniai „žvejoja“ sunkiasvores

Obelių seniūnijos gyventojas pasidalijo skauduliu: kelias į Pakriaunius negreideriuotas, duobės gilios, mašinos, norėdamos jų išvengti, suka į kelkraštį, jį išvažinėja. Palei šį kelią įsikūrę bent 15 vienkiemių.

Anot Obelių seniūnės pavaduotojos Aldonos Žėkienės, kelias buvo lygintas prieš savaitę, tačiau čia yra kita problema – sunkiasvorių vairuotojai nepaiso kelio ženklo, dangą išdaužo ir palieka „skausmingas“ duobes. „Čia draudžiama važiuoti sunkesnei nei 8 t technikai, deja, dažnai to nepaisoma. Šis kelias trumpesnis, todėl jį renkasi nemažai ūkininkų, miškavežių. Netoli yra žvyro karjeras. Kelią reikia rimtai remontuoti, tačiau šiais metais tikrai neplanuojama, o dėl kitų nedrįstu prognozuoti“, – sakė A. Žėkienė.

Anot pašnekovės, vietiniai prižiūri minėtą kelią. „Esu dėkinga Rudžionių kaimo vyrams. Jie patys ėmėsi iniciatyvos ir saugo kelius. Jie mus informuoja, o mes, kiek leidžia galimybės, bandome tvarkytis. Vyrai patys „žvejoja“ sunkiasvores ir ūkininkus, kurie trumpina kelią. Suprantu, sunkiosios technikos valdytojai moka už kelius, bet galėtų palaukti pašalo, kad kuo mažiau gadintų dangą. Tai vienas iš dažniau greideriuojamų kelių. Tą darėme jau tris kartus“, – pasakojo seniūnės pavaduotoja.

Gimtasis Rokiškis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite