Angle down Atgal

Viešvilės seniūnija – seniūnijų konkurso laureatė

Nacionaliniame Lietuvos seniūnijų konkurse „Valstybę kuriame mes“, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Viešvilės seniūnija išrinkta vienos iš nominacijų laureate. Konkurse iš viso buvo keturios nominacijos: „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui”, „Už tautinės savimonės puoselėjimą”, „Už kūrybiškumo ugdymą”, „Už saugią Lietuvą”. Viešvilės seniūnija varžėsi dviejose nominacijose.

Konkurso laureatų apdovanojimo iškilmės vyks 2019 m. kovo 20 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Į laureatų pagerbimo iškilmes pakviestas savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, seniūnas Valentinas Kucinas, aktyviausi seniūnijos atstovai.

Tai labai aukštas Viešvilės seniūnijos ir seniūno Valentino Kucino veiklos įvertinimas. Dalyvavimas konkurse buvo ne tik galimybė pasidalinti patirtimi su kitomis šalies seniūnijoms, bet ir patiems prisiminti, kiek daug gerų ir naudingų darbų Viešvilėje nuveikta, kiek kūrybingų ir darbščių žmonių savo energiją sutelkė miesteliui gražinti ir bendruomenei suburti.

Konkursą „Valstybę kuriame mes“ inicijavo Kultūros ministerija kartu su partneriais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Žemės ūkio ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.

Konkurso globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Jurbarko rajono savivaldybės inform.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite