Angle down Atgal

Viešojoje bibliotekoje vaikai kūrė pasakas rašytoju Dainiumi Šukiu

Kovo 3 dieną, Tarptautinę rašytojų dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų t. 8) vyko susitikimas su rašytoju, dailininku Dainiumi Šukiu.

Tai buvo pirmasis susitikimas 2020 m. vykdomo Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuoto projekto ,,Tobulėju skaitydamas ir kurdamas“, kuriuo bus stengiamasi įprasminti pagarbą knygai, įtikinti vaiką ir jo šeimą, kad šiuolaikiniam žmogui, nors ir turinčiam moderniuosius informacijos šaltinius, knygų skaitymas suteikia daug malonumo, padeda ugdyti dvasines vertybes.

Į susitikimą susirinko Dainų progimnazijos 2-okai (mokytoja J. Ivaškienė), 3-okai (mokytoja D. Stonė) bei Gegužių ir Gytarių progimnazijos 4-okai (mokytojos A. Tupikė ir Dž. Kuzavinienė). Susitikimas su D. Šukiu praėjo labai entuziastingai. Vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai mokėsi kurti pasakas ir istorijas, kūrė iliustracijas.

Rankų miškas, kūrybingai atliekamos užduotys nepaliko abejingų – vaikai noriai įsitraukė į rašytojo parengtas užduotis. Smalsūs, aktyvūs, piešti ir knygas skaityti mėgstantys vaikai atidžiai klausėsi rašytojo pasakojimų, klausinėjo, bandė atspėti ir patys kūrė emocijas ir nuotaiką katinui ir kiškiui. Susitikimas su rašytoju D. Šukiu vaikams paliko daug neišdildomų įspūdžių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite