Angle down Atgal

Vie­šie­ji tua­le­tai Pri­sikė­li­mo aikštė­je šiau­lie­čiams už­ra­kin­ti

Į sa­vait­raš­čio re­dak­ciją pa­skam­bi­nu­si šiau­lietė skundė­si: Pri­sikė­li­mo aikštė­je pa­sta­ty­ti nau­ji vie­šie­ji tua­le­tai, ta­čiau nau­do­tis žmonės jais ne­ga­li. Tua­letų du­rys nuo­la­tos už­ra­kin­tos.

Skundai dėl suremontuotos Prisikėlimo aikštės – ne pirmieji. Birželį aikštėje sušvito fontanai – visą vasarą buvo galima matyti jų pursluose besiturškiančius mažuosius šiauliečius. Tiesa, jau tada žmonės skambino ir skundėsi, kad fontanai tarnauja ne tik žaidimams, bet ir atlieka tualeto funkciją. Tėvai arba seneliai vaikams gamtinius reikalus leisdavo atlikti tuose pačiuose fontanuose, mat daugiau nebuvo kur.

Situacija išsisprendė, pastačius laikinus biotualetus, liepą buvo įrengti ilgalaikiai tualetai. Vis tik šią savaitę į redakciją paskambinusi moteris pasakojo, kad tualetai nuolatos užrakinti, jais naudotis negalima, ir prašė žurnalistų pagalbos.

Kaip informavo Šiaulių miesto savivaldybės Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento atstovai, šiuo metu Prisikėlimo aikštė perduodama Savivaldybei, tvarkomi dokumentai ir kiti formalumai. Tik tada, kai objektai – viešieji tualetai – priklausys miestui, bus galima paskirti prižiūrėtoją ir pradėti jų eksploataciją. Tikslios datos specialistai neprognozavo.

Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite