Angle down Atgal

Viešasis transportas karantino metu: dažnesnis dezinfekavimas, tik sėdimos vietos, reguliuojami maršrutai

Nuo pirmadienio visoje Lietuvoje įvedus karantiną, Prienų r. savivaldybės viešajame transporte stiprinami su sveikatos apsauga, higiena susiję sprendimai, keičiami vietinio ir reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų grafikai.

Kovo 16 d. posėdžiavusi Savivaldybės keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisija, kuriai vadovauja mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, su vežėju UAB „Transveris“ suderino pakeitimus, kurie galioja karantino metu, ir priėmė sprendimus.
Nuo kovo 18 d., trečiadienio, ribojamas priemiestinio ir miesto reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutų reisų skaičius. Atkreipiame dėmesį, kad autobusai nevažiuos šeštadieniais ir sekmadieniais. Taip pat nutraukiamas maršrutas Prienai – Balbieriškis per Paprūdžius ir maršrutas Prienai – Šakališkiai per Naująją Ūtą, Kunigiškius. Kiti maršrutai organizuojami pakeistu grafiku. Visi grafikai paskelbti Prienų r. savivaldybės ir seniūnijų interneto svetainėse, feisbuko paskyrose.
Mokinių vežiojimas nėra organizuojamas. Komisijos pirmininkė ragina mokinius likti namuose, stengtis nevažiuoti viešuoju transportu, saugoti save ir kitus, taip pat pažymi, jog tektų mokėti visą bilieto kainą, kadangi mokinių vežimas yra organizuojamas tik į ugdymo įstaigas.
Taip pat vežėjas privalo vadovautis Vyriausybės nutarimu. Draudžiama vežti stovinčius keleivius, transporto priemones būtina dezinfekuoti kiekvieno maršruto pradinėje ir galinėje stotelėse.
Visais viešojo transporto klausimais galite kreiptis į Statybos ir ekonominės plėtros skyrių tel. (8 319) 61 180 arba į Keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos pirmininkę L. Jakinevičienę mob. tel. 8 659 92 204, el. p. loreta.jakineviciene@prienai.lt
Prienų r. savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite