Angle down Atgal

Vienmomentė implantacija – Garliavos odontologijos centre

Dantų, tarpdančių, liežuvio valymas, reguliarūs vizitai pas odontologą, burnos higiena, laiku suteikta pagalba ir gydymas – visa tai padeda išsaugoti dantis. Deja, bet kartais net ir kruopščiai prižiūrint dantis, galima jų netekti. Priežastys įvairios: rimtos ligos, stipri trauma. Danties netekti gali bet kokio amžiaus žmogus, visgi vyresniems tai pasitaiko žymiai dažniau. Ačiū mokslui, technologijoms ir žmonėms, kurie išrado įvairių būdų, padėsiančių atstatyti dantis.

Vienas jų – vienmomentė implantacija. Tai greitesnis danties atstatymas, apie kurį šiandien pasakoja Garliavos Odontologijos Centras.

Vienmomentė implantacija – kas tai?

Vienmomentė implantacija, tai procedūra, kurios metu yra pašalinamas dantis ir iš karto įsukamas implantas.

Prieš implantavimą gydytojas turi apžiūrėti Jūsų dantis, dantenas, įvertinti bendrą burnos būklę, kad įsitikintų, jog implantavimas galimas. Dažniausiai daroma yra taip pat panoraminė rentgeno nuotrauka bei kompiuterinė tomografija. Tokiu būdu yra sudaromas operacinio gydymo planas ir pradedama gaminti laikina danties karūnėle.

Taip, tai yra kur kas greitesnis danties atstatymas, nes nereikia laukti, kol viskas užgys po danties pašalinimo. Greitesnis, bet ne ką mažiau saugus ar kokybiškas metodas, nes jo nauda ir kokybė yra įrodyta. Gydytojai pastebėjo, jog priešingai – toks greitas implantavimo metodas sumažina ne tik vizitų skaičių, laiko bei finansų sąnaudas, bet ir mažina implanto neprigijimo tikimybę. Ką jau kalbėti apie tai, jog pacientas jaučia žymiai mažiau diskomforto, streso ir baimės (o juk visa tai sveikatos taip pat neprideda).

Įprasta dantų implantacija ar vienmomentė

Kaip jau išsiaiškinome, vienmomentė implantacija užtrunka žymiai trumpiau už įprastą. Šiuo metodu taip pat lengviau išgauti geresnių estetinių rezultatų. Vienas pagrindinių privalumų, kurį išvardina specialistai – dažniausiai neprireikia sinuso dugno pakėlimo operacijos, kuri nėra pigi. Na, o jei įmanoma išvengti papildomos chirurginės intervencijos (net jei ji būtų nemokama), tai jau didelis privalumas.

Vienmomentė implantacija puikiai tinka ir dažnai pasirenkama, kuomet netenkama priekinių dantų. Netekus jų, laukti yra ypač skausminga, nepatogu, o estetinis vaizdas kelia psichologinį diskomfortą.

Vienmomentė implantacija atlikta, o kas toliau?

Jeigu vizitas buvo prieš du ar tris mėnesius, tuomet jau drąsiai galima (sprendžia gydytojas) pradėti protezavimą. Protezavimas užtrunka apie tris savaites, kas tikrai nėra ilgas laiko tarpas, palyginus su tuo, jog dantimis džiaugsitės visą likusį gyvenimą. Laboratorijoje yra pagaminamas individualus vainikėlis, kuris yra pritaikomas bei pritvirtinamas prie jau prigijusio implanto. Visa tai leis džiaugtis komfortu, atstačius dantį ar kelis dantis. Galima bus ir vėl pilnai mėgautis maistu ir plačia šypsena.

Kaip jau supratote, vienmomentė implantacija, tai greitesnis danties atstatymas. Ir nors tai greitas ir neskausmingas bei pigus būdas atstatyti prarastus dantis, visgi specialistui tai rimtas darbas. Būtent todėl taip svarbu atrasti patikimą odontologijos kliniką ir joje dirbantį savo srities specialistą. Leiskite gydytojui nuspręsti, koks implantų tipas Jums tiks geriausiai.

Garliavos odontologijos centras siekia suteikti pagalbą kiekvienam. Specialistų konsultacija, gydymo plano sudarymas, pirmosios pagalbos suteikimas, dantų rovimas, implantacija, bedančio žandikaulio atkūrimas, protezavimas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, balinimas – tai tik dalis klinikoje teikiamų paslaugų. Nors klinika didelį dėmesį skiria burnos chirurgijai, ypač daug meilės, dėmesio ir rūpesčio sulaukia ir mažiausieji dantukai. Klinikoje dirbantys specialistai konsultuoja vaikus profilaktiškai, gydo karieso pažeistus dantukus ir tampa tikrais draugais, kurie dar ir apdovanoja už drąsą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite