Angle down Atgal

Vienišas tėtis pasidalino savo istorija: „Nebuvau tikras, ar galiu tai padaryti“

2015 metų sausio mėnesį gimė Richardo Jonhsono dukra ir vos po mėnesio, kūdikio mama nusprendė jį palikti ir išsikraustyti. Po kurio laiko Ričardas sulaukė žinutės, kad jeigu tėvas mergaitės nepasiims – ji bus atiduota įvaikinimui. Laimei, vyras nieko nedvejojęs sėdo į lėktuvą ir nuskrido pasiimti savo dukters!

Žinoma, galiausiai jis suprato, kad nėra pasirengęs rūpintis mažu vaiku. Norėdamas gauti patarimų, jis prisijungė prie „Facebook“ grupės, kurioje savo patirtimi dalinasi panašioje padėtyje kaip Richardas atsidūrę vyrai.

Richardas sugebėjo kardinaliai pakeisti savo gyvenimą bendraudamas su kitais vyrais šioje grupėje! Galiausiai jis netgi pasidalino savo istorija:

„Mano vardas yra Richardas Johnsonas ir esu vienišas labai gražios mergaitės, vardu Persefona, tėtis. Jos mama mus abu paliko maždaug mėnesis po gimdymo. Vis dar nežinau kodėl, bet įtariu, kad tai ji padarė dėl pogimdyvinės depresijos. Pirmąsias kelias savaites su Persefona buvau vienas, o vėliau atradau šią grupę. Aš labai jaudinausi ir bijojau būti tėvu, o ypač vienišu tėvu, juk turiu atlikti net du vaidmenis vienu metu! Nebuvau tikras, ar galiu tai padaryti.

Perskaičiau praktiškai kiekvieną knygą, kur rašoma apie vaikų auklėjimą, taip pat peržiūrėjau daugybę vaizdo įrašų internete apie plaukų pynimą, nagų lakavimą ir t.t. Patarimų radau ir šioje grupėje, kadangi čia renkasi tėčiai atsidūrę panašioje situacijoje. Ši grupė tikrai pakėlė man nuotaiką ir padėjo įveikti įvairiausias negandas.

Dabar su dukra esame labai laimingi ir kasdien augame kartu. Persefonei dabar jau 10 mėnesių ir mano draugai nuolatos manęs klausia įvairiausių patarimų. Žinoma, su dukra dar turime nueiti ilgą kelią, tačiau esu skolingas visiems šioje grupėje esantiems žmonėms, kurie atsakė į mano klausimus ir davė labai naudingų patarimų. Jums dėkoju ne tik aš, jums dėkoja ir mano dukra”.

Įrašo apačioje vyras pasirašė: „Su geriausiais linkėjimais, Persefonė ir Richardas Johnsonai“.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite