Angle down Atgal

Vienas po kito prie pareigūnų privažiavo „beteisiai“ vairuotojai

Vakar, liepos 26 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai popietę vykusios policijos priemonės metu Kauno r. (ties Lapių k. ir Mastaičių k.) patikrino beveik 1100 vairuotojų blaivumą.
 

Stabdant automobilius, išaiškinti 7 neblaivūs vairuotojai. Dviems iš jų nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, kitiems – lengvas. „VW“ markės automobilį vairavusiam vyrui, atmetus paklaidą, buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, tačiau tikrinant dokumentus paaiškėjo, kad asmuo buvo praradęs teisę vairuoti ir pilnai nesumokėjo jam paskirtos baudos. Pakartotinai vairavus neblaiviam, numatyta ir automobilio konfiskacija. Kito vairuotojo, kuriam alkotesteris parodė vidutinį girtumo laipsnį (1,69 prom.), vairuotas automobilis „Audi“ taip pat buvo nutransportuotas. Su neblaiviu vairuotoju važiavo ne tik draugai, bet ir moteris su vaiku.

Policinės priemonės metu Mastaičių kaime pareigūnai pastebėjo, kaip šiek tiek toliau nuo priemonės vietos sustojo automobilis, kuriuo važiavusi moteris, kaip įtariama, bandė apsimesti, kad jai bloga. Akylos pareigūnų akys pastebėjo, kad keleto minučių bėgyje moteris su vyru apsikeitė vietomis. To priežastis – vyras nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones. Už tą patį pažeidimą maždaug po valandos toje pačioje vietoje pareigūnai surašė dar vieną protokolą. Tik šįkart ne apsikeitusiems vietomis, o „VW Sharan“ vairuotojui, kuris, pastebėjęs pareigūnus, staigiai apsisuko ir bandė sprukti. Paviję pareigūnai išsiaiškino, kad vyras nėra įgijęs teisės vairuoti, o vairuoti sėda nebe pirmą kartą ir baudžiamas už tai taip pat nebe pirmą kartą.

Vairuotojams primenama, kad tokios ir panašios eismo saugumo priemonės vykdomos nuolat.
Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite