Angle down Atgal

Vieną po kito – Medininkuose sulaikyti du vilkikai pilni daugiau nei 4 mln. eurų vertės kontrabandos

Darbingas savaitgalis Medininkuose – čia MKT ir Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė iš Baltarusijos įvažiavusius du krovininius vilkikus, vežusius daugiau nei 1 mln. pakelių cigarečių kontrabandos. Pirmąją mašiną su neteisėtu kroviniu muitininkai sulaikė penktadienio rytą, o po pusiaunakčio ten pat įkliuvo ir antroji.

Rugpjūčio 16 d., apie 9 val. 30 min., į Medininkų kelio postą krovininiu vilkiku „Daf“ atvažiavęs Ukrainos pilietis M. F., deklaravo tranzitu per Lietuvą į Lenkiją ketinantis vežti suodžių krovinį. Tačiau patikrinus mašiną mobiliąja rentgeno kontrolės sistema paaiškėjo, kad puspriekabėje, tepridengus pora oficialaus krovinio maišų, vežama apie 1300 dėžių cigarečių kontrabandos.

Antrąjį vilkiką – „Renault“, vairuojamą Baltarusijos piliečio D. D., Medininkų muitinės posto pareigūnai sustabdė ir rentgeno sistema patikrino jau po pusiaunakčio, apie 00. 30 val. Šis vilkikas irgi važiavo į Lenkiją, gabendamas panašaus dydžio – maždaug 1300 dėžių baltarusiškų cigarečių „Fest“ kontrabandos krovinį. Tiesa, nelegali siunta buvo pridengta maišais su šiaudais.

Iš viso Medininkų kelio posto muitininkai penktadienį ir naktį iš penktadienio į šeštadienį abiejuose vilkikuose sulaikė 2600 dėžių – 1 mln. 300 tūkst. pakelių cigarečių kontrabandos. Jos vertė su privalomais sumokėti mokesčiais apie 4 mln. 400 tūkst. eurų.

MKT Vilniaus skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, jam vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

Sekmadienį abiejų vilkikų vairuotojai Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu buvo suimti mėnesiui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite