Angle down Atgal

Vieną dieną namo sieną apkalė, kitą nuardė

Iš pat ryto sulaukėme skambučio, kuriuo buvo stebimasi, kad Nepriklausomybės aikštėje ką tik apkalta namo siena, o lentelės vėl lupamos.

Šį kartą nenustebome. Ir ne todėl, kad ne pirmą kartą Širvintose yra daroma, o po to perdaroma. Dar prieš savaitgalį sužinojome, kad viena namo apkalta galimai brokuotomis lentutėmis. Gyventojai pasakojo, kad dauguma lentučių įskilusios. O jos medinės, tad pasitarę gyventojai nusprendė, kad taip kyla pavojus, jog lentutės greičiau pus ir taps netinkamos. O juk lentutės ne pigiai kainuoja.

Todėl buvo kreiptasi į darbininkus, o po to į jų vadovą. Tiesa, tuomet darbai nebuvo sustabdyti ir siena buvo apkalinėjama toliau.

Gyventojai ne iš kelmo spirti – skambino Vartotojų teisėms, Statybos inspekcijai. Tačiau savo pasiekė. Brokuotos lentelės nulupamos ir jau atvežtos naujos. Gyventojai sužinojo, kad gali raštu rašyti pretenziją ir tuomet įmonė, vykdanti darbus neteks licencijos. Apie tai buvo pasakyta ir vadovui, kurio tik vardą gyventojai žinojo.

Tiesa, gyventojams buvo aiškinama, kad ne darbininkai kalti dėl lentelių broko, o tiekėjas. Bet gyventojai ne kaltų ieškojo. Jie tik siekė, kad jų namo rekonstrukcijai, kaip garsiai yra vadinama, būtų naudojamos kokybiškos medžiagos.

Rezultatas pasiektas. Naujos lentutės lauko apdailai atvežtos.  Nežinia, ar skambučiai visoms tarnyboms, ar gyventojų atkaklumas lėmė tai, kad brokuotos lentutės nuardytos. Tiesa, kol kas neaišku, kur keliaus brokuotos lentutės ir kas apmokės papildomus darbininkų darbus. Juk vienas lentutes lupo, kitas vėl tvirtino.

Šis pavyzdys tik parodo, kad niekas kitas nepasirūpins mumis, jei nesirūpinsime patys. Ryžtingi gyventojai patys apsigynė. Tuo ir belieka džiaugtis.

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

Nuotraukos autorės

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite