Angle down Atgal

Viečiūnų bendruomenė „Versmė“ įgyvendino projektą „Pagalba vienišiems Viečiūnų seniūnijos gyventojams“

2017 m. kovo – gruodžio mėn. Viečiūnų bendruomenė įgyvendino projektą „Pagalba vienišiems Viečiūnų seniūnijos gyventojams“, kurio tikslas – gerinti Viečiūnų seniūnijos senyvo amžiaus žmonių ir neįgaliųjų integraciją į visuomenę ir teikti jiems pagalbą.

Viečiūnų seniūnijoje yra 14 procentų asmenų, vyresnių nei 65 metų. Dažnai vyresnio amžiaus žmonės gyvena vieni, retai lankomi vaikų, kai kurie ir visiškai vieniši. Viečiūnų bendruomenė turėdama tikslą pasirūpinti sunkioje situacijoje esančiais seniūnijos senyvo amžiaus gyventojais ir žmonėmis su negalia 2017 m. teikė socialines paslaugas. Projekto metu socialinė darbuotoja Ona Lučinskienė lankė 12 Viečiūnų seniūnijos vienišų ir senyvo amžiaus žmonių, atnešdavo jiems karštos sriubos, bendraudavo, padėdavo spręsti vienišų žmonių problemas.

Gruodžio 27 d. Viečiūnų seniūnija pakvietė lankomus asmenis ir savanorius, prisidėjusius prie projekto įgyvendinimo, į Kalėdinę popietę. Jos metu su projekto dalyviais buvo aptarti projekto rezultatai, poreikis toliau tęsti projektą, pasidžiaugta šiltu bendravimu ir palinkėta vieni kitiems sveikatos bei džiaugsmo.

Projektui finansavimą skyrė Druskininkų savivaldybė.

Druskininkų savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite