Angle down Atgal

Vidaus saugumo dieną Katedros aikštėje – VRM tarnybų įranga ir technika

Šeštadienio vidurdienį sostinės Katedros aikštėje prasidės Vidaus saugumo dienos renginiai. Visuomenei vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatys savo profesijas, pademonstruos ekipuotę ir ginkluotę, transporto priemones, specialiąsias priemones bei kitą įrangą.

Renginyje pasirodys Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologai su tarnybiniais šunimis, apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mobilioji kuopa surengs imituotas riaušes.

Bus galima pasimatuoti pareigūnų uniformas ir „tapus“ tikrais pareigūnais įsiamžinti interaktyvioje fotostudijoje, kriminalinės policijos pareigūnai rodys, kaip imti pirštų atspaudus, o pasieniečiai pademonstruos radiacijos kontrolės įrangą ir mokys, kaip atpažinti dokumentų klastotes.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai teiks informaciją, kaip pasiruošti ekstremalioms situacijoms, pristatys 72 valandų „išgyvenimo“ kuprinę, prevencinę gaisrinės saugos priekabą, taip pat demonstruos, kaip saugiai sujungti elektros instaliacijos laidus, gesinti aliejų, rodys gesintuvų tipus, teiks informaciją apie gaisro signalizacijos rūšis.

Renginio svečiai galės pasivaišinti pasienietiška koše, arbata, saldėsiais, tarnybų palapinėse vyks edukaciniai užsiėmimai, o nemokamą visai šeimai skirtą renginį užbaigs Vaido Baumilos pasirodymas.

Jūratė Valančiūtė (ELTA)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite