Angle down Atgal

Viceministro posto Panevėžio vicemeras nesipurto

Kandidatė į ministrės pirmininkės pareigas Ingrida Šimonytė paskelbė galimų ministrų kandidatūras ir pristatė jas Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai. Vienai iš ministerijų Aplinkos ministerijai – I. Šimonytė siūlo vadovauti Lietuvos liberalų sąjūdžio nariui Simonui Gentvilai. Jeigu liberalsąjūdietį šalies Prezidentas palaimins į šį postą, S. Gentvilas rinksis pavaduotojus. Neatmetama galimybė, kad viceministro postą jis gali siūlyti partijos kolegai, aplinkosaugininkui, Panevėžio vicemerui Valdemarui Jakštui.

 

„Dėkui už tokį įvertinimą, bet gal nepradedame spėlioti, kas bus, jeigu bus. Galimi įvairūs variantai ir dabar negaliu atsakyti, kas ir kaip bus. Antra vertus, reikia sulaukti patvirtinimo, kad Aplinkos ministerijai bus paskirtas vadovauti S. Gentvilas. Jeigu jis siūlys tapti viceministru, tuomet ir svarstysiu visu „už“ ir „prieš“. Šiandien negalėčiau pasakyti, kaip pasielgčiau. Lukterkim“, – siūlė palaukti V. Jakštas.

Turi patirties

Ilgametis Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio valdybos viršininkas V. Jakštas pasitiki S. Gentvilu ir pritartų, jog Aplinkos ministerijai jis gali vadovauti.

„Simonas jaunas, bet turi patirties. 2016–2020 metų kadencijoje jis labai šauniai darbavosi Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotoju. Dirbo tikrai labai daug, net daugiau už tuomet komitetui vadovavusį Juozą Imbrasą. Nors S. Gentvilas jaunas, bet turi patirties ir ministerijai vadovauti gali. Kuo daugiau jaunų žmonių bus, tuo geriau“, – teigė V. Jakštas.

Darbo vietoje nepolitikuoja

Panevėžio vicemeras V. Jakštas priminė, kad beveik 30 metų dirbo aplinkosaugos srityje.

„Aplinkosaugos srityje pradėjau dirbti nuo 1990 metų. Tik reikėtų išmesti 2000–2002 metus, kai buvau Panevėžio miesto meru. Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentui vadovavau prie visokių valdžių. Aplinkos ministerijai vadovavo įvairių partijų atstovai ir nė vienam neužkliuvau. Todėl neužkliuvau, kad darbo vietoje nebuvo politikuojama. Manau, kad aplinkosaugoje buvau vertinamas už kompetenciją“, – mano V. Jakštas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite