Angle down Atgal

Vestuvių fotografė kreipėsi į nekantrius, nuotraukas gadinančius svečius: mėgaukitės akimirka, o ne stebėkite ją iš už ekrano

Vestuvių nuotrauką sugadinusiai moteriai fotografė parašė laišką, kuriame kreipėsi į ją ir kitus nepagarbiai svarbiose šventėse besielgiančius asmenis.

Liepos mėnesį fotografė Hannah Mbalenhle Stanley buvo pakviesta dirbti vienos poros vestuvėse Teksase. Peržiūrėjusi nuotraukas ir supratusi, kad viena moteris sugadino tobulą kadrą išsitraukdama savo telefoną ir pati bandydama įamžinti gražią akimirką, feisbuke ji nusprendė išlieti tokio elgesio išprovokuotą pyktį.

Fotografė Yahoo.com sakė, kad viešai į telefonu vestuves fotografavusią moterį ji kreipėsi norėdama „įspėti žmonės, kaip svarbu yra mėgautis akimirka“.

„Kadangi esu vestuvių fotografė, su tuo susiduriu beveik kiekvienose vestuvėse. Tad norėjau pabandyti pasakyti žmonėms, kaip svarbu yra kažką, pavyzdžiui, vestuvių ceremoniją, stebėti savo akimis, o ne iš už ekrano“, – pradėjo ji.

Savo įraše amerikietė fotografė klausė moters su telefonu, sugadinusios tobulu galėjusį būti kadrą, koks buvo jos elgesio tikslas.

„Ką tu planuoji daryti su šia nuotrauka? Atvirai. Ar ją išsiryškinsi? Išsaugosi? Žiūrėsi kasdien? Ne. Bet nuotaka būtų išsiryškinusi šią nuotrauką, dažnai į ją žiūrėjusi ir prisiminusi, kaip vestuvių dieną ją link altoriaus lydėjo tėtis“, – toliau rašė Hannah.

Ji atskleidė, kad šią itin jautrią akimirką tobulai įamžinti vis dėlto galiausiai pavyko, o nuotrauka pasidalijo norėdama paskatinti žmones labiau kreipti dėmesį į tai, kas vyksta prieš pat jų nosis, viską stebėti gyvai ir mėgautis tuo.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite