Angle down Atgal

Verslūs rokiškiečiai kviečiami į bendradarbystės centrą „Spiečius“

Smulkieji ir vidutiniai Rokiškio verslininkai, siekiantys savo verslo augimo, kviečiami prisijungti prie bendradarbystės centro „Spiečius“ ir nemokamai naudotis verslumo skatinimo paslaugų paketu. Bendradarbystės centras, kurį įkūrė verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, verslininkų laukia adresu Tyzenhauzų g. 6.

Prie „Spiečiaus“ prisijungusiems verslininkams skiriama kompiuterizuota darbo vieta modernioje bendradarbystės centro erdvėje, teikiamos individualios verslo konsultacijos, jie gali dalyvauti verslo įgūdžių ugdymo programose, mokymuose, renginiuose bei bendrauti ir įgyvendinti iniciatyvas drauge su kitais miesto verslininkais. Dar šiemet „Spiečiaus“ paslaugų paketą papildys naujos nemokamos paslaugos: e-komercijos dirbtuvės, verslui auginti skirta akseleravimo programa, tikslinės konsultacijos bei galimybė gauti verslo subsidiją!

Šiuo metu Lietuvos regionuose veikia 13 „Spiečiaus“ bendradarbystės centrų, kurių pirmasis įkurtas dar 2016 metais.

„Bendradarbystės centras „Spiečius“ yra efektyvi ir jau pasiteisinusi verslumo skatinimo priemonė – čia verslininkams suteikiamos visos galimybės auginti savo verslus. Labai džiaugiamės „Spiečiaus“ paslaugomis pasinaudojusių verslų rezultatais: praėjusiais metais, net šalyje esant karantinui, „Spiečiaus“ narių apyvarta paaugo 68 proc., trečdaliui verslininkų pavyko apyvartą išlaikyti stabilią, o kas penktas narys pradėjo vykdyti eksportą. Tokių rezultatų tikimės ir Rokiškio „Spiečiuje“, – teigia „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento direktorė Inga Juozapavičienė.

„Spiečiaus“ paslaugomis gali pasinaudoti ne tik prie bendradarbystės centro prisijungę nariai, bet ir visi, siekiantys pagilinti savo verslo žinias ar turintys klausimų apie verslo kūrimą ir vystymą. „Spiečiaus“ konsultacijos ir čia vykstantys renginiai prieinami visiems rokiškiečiams. Šiuo metu taip pat vyksta „Vasara „Spiečiuje“ akcija – iki rugsėjo 5 d. visi, kuriems pabodo dirbti iš namų ar nori pakeisti darbo aplinką, gali darbuotis Ukmergės arba bet kuriame kitame „Spiečiuje“!

Verslininkai, norintys tapti „Spiečiaus“ nariais ar sužinoti apie „Spiečių“ daugiau, gali kreiptis: tel. 8 609 28 855, spiecius.rokiskis@verslilietuva.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite