Angle down Atgal

Verslininkai rinksis į 14-ąją verslo apdovanojimų šventę

Rajono verslininkai penktadienio, sausio 11-osios, vakarą rinksis į 14-ąją verslo apdovanojimų šventę, kuri vyks Jurbarko turizmo ir verslo centro konferencijų salėje.

Šiųmetinę verslininkų šventę pirmą kartą ėmėsi globoti rajono mero inicijuota verslo taryba, kuri ir nustatė jos formatą ir tai, kad ji turi būti kukli ir jauki. Jei 2018 metais rengtos rajono verslo apdovanojimų šventės biudžetas buvo apie 3700 eurų, tai šiųmetinės – apie 700 eurų.

Kaip sakė šios šventės sumanytoja ir organizatorė Jurbarko turizmo ir verslo centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė, apsispręsta, kad rajono verslininkams šventę kurs savo krašto muzikantai ir dainininkai. Tą vakarą koncertuos Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos auklėtiniai ir kraštietė Laura J and Stiga.

Renginio akcentas – šiais metais organizatoriai nusprendė pagerbti ir apdovanoti įmones, kurios Jurbarko rajone veikia 20 metų – statulėlėmis apdovanos įmones, susikūrusias 1998 metais. „Džiugu, kad yra įmonių, kurios per tuos metus ne tik išsilaikė, bet dar ir išaugo“, - džiaugėsi G. Mačiulaitienė.

Be to, šio vakaro metu pagerbs visas įmones, kurios susikūrė 2018 metais. Tokių priskaičiuoja apie 50. Kiekvienas šios naujos įmonės atstovas gaus po vertingą dovaną.

G. Mačiulaitienės žodžiais, Jurbarko rajone veikia apie 330 įmonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite