Angle down Atgal

Verslas, suvienijęs darbščių moterų bendruomenę

„Patrės siūlai“ – verslas, įkvėptas patirčių

Tokie švelnūs ir jaukūs, tarsi katės kailiukas, kurį liečiant šyla ne tik delnas – šiluma ima sklaidytis viduje. Siūlai. Tarp pirštų slystančios gijos, lydimos tylaus murkimo ir raminančių vibracijų užpildančių erdvę, kuomet šalti vakarai, įsisupus į storiausią megztinį, kuria magišką nuotaiką. Tokia emocija užkrečia Renata Černiauskaitė – „Patrės siūlai“ įkūrėja, besidalinanti savo patirtimi ir atradimais su kitomis moterimis.

Katė, pakeitusi gyvenimą

Pasirodo, elektroninės siūlų ir mezgimo reikmenų parduotuvės pavadinimas užgimė, kai jos įkūrėją likimas gyvūnų prieglaudoje suvedė su visai jaunute, gyvenimo nuskriausta katyte. Ši į jos kasdienybę įnešė daugybę spalvų: naujų pažinčių su nepaprastais žmonėmis, savanorystę, meilę – vyrą ir nuostabią dukrytę. „Patrė, tai ne šiaip sau sugalvotas vardas. Patrė – tai katė, pakeitusi mano gyvenimą֧“, – savo prisistatyme rašo įmonės „UAB Jodytė“ vadovė R. Černiauskaitė.

Versli mama atskleidė, jog būtent dukters gimimas ir pastūmėjo į mezgimo pasaulį. Per du metus nardymo šiame painiame siūlų kreatyve, anot R. Černiauskaitės, kokybės paieškos išties užtruko. „Kiek siūlų išbandžiau, man vis netiko, o, kaip pradedančiai, nesinorėjo daug rankdarbių sugadinti ir išmesti“, – sunkumais dalijosi moteris. Vis dėlto megzti Renata pradėjo iš merino vilnos – kaprizingo, tačiau puikiai dėl savo savybių kūdikių odai draugiško siūlo.

Prekės ženkluose – aukščiausi kokybės standartai

Beieškodama tobulybės ir kokybiško siūlo, kurio nebijotų į rankas paimti net ir pradedanti mezgėja, verslininkė atrado „Lana Gatto“ prekės ženklą. Rodos, pats likimas pasufleravo pagal pavadinimą(it. Lana Gatto – kačių vilna). Šis prekės ženklas yra „Tollegno 1900“ Italijos pramonės vardo, garsėjančio savo kompetencija, tradicijomis, naujovėmis ir aukštos kokybės siūlais bei medžiagomis, linija.

Minkšti, švelnūs ir šilti siūlai puikiai tinka megztukams, kepurėms, pirštinėms, riešinėms ar šalikams megzti. „Lana Gatto“, kurių sudėtyje yra merino vilnos ir kašmyro, itin palankūs jautriai, sudirgusiai ar kūdikių odai, nes pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Nors kašmyras ir taip lenkia kitas vilnas savo išskirtinėmis ypatybėmis, neretai yra derinamas kartu su merino vilna, kad kaina būtų prieinama daugeliui vartotojų. Kašmyras – švelniausia ir lengviausia vilna, unikali savo hipoalerginėmis savybėmis ir drėgmės absorbcija, tačiau tuo pačiu viena rečiausių ir brangiausių.

Čia pat R. Černiauskaitė primena, jog mezginiai iš šių siūlų reikalauja atsakingos priežiūros: skalbti reikėtų tik rankomis, o džiovinti patiesus ant rankšluosčio. Taip pat derėtų vengti tiesioginių saulės spindulių ar karščio nuo radiatoriaus. Kašmyras turi ir dar vieną unikalią savybę – po nešiojimo, rekomenduojama mezginiams leisti „pailsėti“. Taip jie atgauna pradinę savo formą ir ypatybes.

Dar vienas, kokybe nenusileidžiantis gamintojas „Patrės siūlų“ parduotuvėlėje – „Katia“. Tai aukščiausios klasės siūlai, turintys plačią spalvų ir sudėčių paletę. Mėgstantiems ryškius ir emocingus mezginius – puikiai tiks šio gamintojo siūlai, mezgant sukuriantys žakardo efektą. Produktas pasitarnaus kuriant megztukus, liemenes, kepures, riešines, šalikus ar kojines – lengva priežiūra ir toks įvairus pritaikymas tiks tiek mažiems, tiek dideliems. „Katia“ gamintojas turi Peru alpakų duete sumerinosų vilna siūlų, kurie yra ilgaamžiški ir lengvi, labai šilti ir purūs. Du pluoštai, o gimsta nuostabūs mezginiai žiemai.

Be siūlų, „Patrės“ parduotuvėlėje galima rasti rankų darbo žymeklius, skirtus mezginio pradžiai, reglano takelio linijai pažymėti. Visa tai – mielos ir naudingos smulkmenėlės pagyvinančios visą procesą. Taip pat kolekcijoje – Nepalo vašęliai, išdrožti iš beržo, puikūs mediniai virbalai, pagaminti iš laminuotos medienos. Įrankiai ne tik stilingi ir jaukūs, bet ir lengvi bei patogūs mezgant bet kokio storio siūlais.

Katės“ bendruomenė

„Patrės siūlai“ elektroninės parduotuvės įkūrėja ne tik gyvena savo veikla, bet ir uždega ja kitas moteris. Tikrąja ta žodžio prasme, nardydama siūlų ir mezgimo pasaulyje, verslininkė naudingais patarimais dalijasi jau su didele „Facebook“, „Youtube“ bendruomene. Čia sklinda kokybiškos nuotraukos, įdomios žinios, kūrinių pavyzdžiai. Susirinkusios elektroninėje erdvėje moterys diskutuoja, dalijasi praktiniais patarimais, nemokama medžiaga, schemomis mezgimui.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite