Angle down Atgal

Ventos gimnazistė Meda Labunskaitė – „Metų lyderė”

Lyderis nebūtinai komandos priekyje. Tokią netikėtą mintį apie tikro lyderio savybes išsakė Ventos gimnazistė Meda Labunskaitė. Ji rajono jaunimo apdovanojimuose išrinkta „Metų lydere”.

Įsivaizduojamo lyderio stereotipas sudužo, nes niekaip nesiderino su miela ir trapia Ventos gimnazijos dešimtoke, pakilusia atsiimti metų lyderio apdovanojimo. Tik po to, kai Medą apipylė glėbiu gėlių, supratome, kad ją palaikančią komandą ji tikrai turi.

Visuomeninė veikla Medai tinka ir patinka. Ventos gimnazijoje ji yra mokinių tarybos narė, o organizacijoje „Nestabdyk“ atsakinga už informacijos sklaidą.

Rajone Meda – Jaunimo apskritojo stalo biuro narė. Ji sako, kad į visuomeninę veiklą įsijungė nuo mažų dienų ir tai ją veda į priekį. Ji niekada nebijojo bendrauti, viešai kalbėti, nebijojo scenos, jai visada patiko nauja veikla, ji nebijo būti atsakinga ne tik už save, bet ir už kitus.

Pasikalbėjus su Meda kaip rajono mokinių savivaldų informavimo centro pirmininke supratome, kad tikrai ne viską žinome apie mokyklos gyvenimą ir moksleiviškus reikalus, dažniausiai vadovaujamės sava patirtimi.

Rajono mokinių savivaldos informacinis centras yra oficialus Lietuvos moksleivių sąjungos padalinys. Mūsų rajone jis veikia penkeri metai, bet vienu metu veikla nutrūko. Moksleivių sąjungos savanoriai, atvykę į rajoną, ieškojo galimybių atgaivinti veiklą. „Teko imtis iniciatyvos“, – sako Meda. Taip ji tapo centro vadove, subūrė komandą, buvo išrinkta į moksleivių sąjungos valdybą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite