Angle down Atgal

Velykinė savaitė nebuvo rami

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Praėjo šv. Velykos ir atvelykis, bet ar dienos buvo tikrai šventiškos? Galima pasakyti, kad ne visai. Daugybė pranešimų apie vykusius konfliktus šeimose ir daugiausiai tarp neblaivių asmenų.

Labai pasižymėjo vyrai, tampydami savo žmonas ar sugyventines už plaukų, nuolat grasindami nužudyti. Visus tuos atvejus mato ir vaikai, kuriems visam gyvenimui gali išlikti šiurpūs paveikslėliai, o kai kas gali pasekti tuos pačius veiksmus užaugę.

Visa tai daro alkoholis. Dar, žinoma, daug pakenkė ir Covid-19 virusas. Juk kai žmogui atimama teisė laisvam judėjimui, sutrinka ramus psichologinis gyvenimas. Kai kuriuos paveikia ir politinių pynių atvejai. Einant gatve teko išgirsti kalbant apie įvykius, susijusius su Rusija ir Ukraina, kai kas nebeužmiega naktimis. Taigi, šių metų „jautis“ gana agresyvus.

Žinoma, pats didžiausias neramumų sukėlėjas yra alkoholis. Nemažai yra tokių, kurie švęsti švenčių be alkoholio nesugeba. Aš prisimenu, kaip švęsdavo šventes mano vaikystėje. Juk ir tada laikai buvo neramūs, o ypatingai po karo. Bet tada gerdavo šnapsą tik iš labai mažų taurelių ir gerdavo tiek, kad išgertas kiekis neužtemdytų proto. Žinoma, ir anais laikais ne visu 100 procentu buvo visi „šventi“. Atsirasdavo ramybės drumstėjų, bet tai buvo retenybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite