Angle down Atgal

Vėluoja Šiaulių miesto kultūros centro renovacija

Rangovams nepavyko laiku baigti Šiaulių miesto kultūros centro renovacijos. Tokią informaciją patvirtino Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis. Anot jo, rekonstrukcija užtruko dėl nenumatytų darbų atlikimo. Savivaldybė tikisi, kad objektas bus baigtas iki spalio pabaigos, rangovas paprašė laiko iki lapkričio vidurio.

„Rugsėjo 9 dieną baigėsi sutartyje numatytas terminas. Tačiau jūs tikriausiai žinote, kad tokio pobūdžio objekte, pagal savo apimtis, kai yra keturių milijonų eurų objektas, ir kai yra rekonstrukcija – judinamos visos erdvės, pradedant nuo pamatų, perdengimo ir visa kita – buvo daug nenumatytų darbų, kurių nebuvo techniniam projekte. Kiekvienas iš jų buvo individualiai sprendžiamas, išekspertuotas. Ypatingai daug problemų turėjome su viršutinio aukšto perdengimu, kur yra medinis, dar nuo 1964 metų. Ir lietaus paveikta ir visa kita. Tai ten buvo reikalinga ekspertizė įvertinimui, ką daryti“, – aiškino A. Bartulis.

Anot jo, gerai tai, kad perdengimo nereikėjo nugriauti ir visiškai perdaryti iš naujo. Jis buvo pakeistas dalimis. Taip buvo išvengta dar didesnių darbams skirtų lėšų atsiradimo, dar didesnio laiko praradimo.

Administracijos vadovo teigimu, rangovas yra paprašęs iki lapkričio 16 dienos pratęsti rangos darbų atlikimo terminą. Toks terminas buvo numatytas ir konkurso sąlygose:

„Mes finansavimą turime susitvarkyti iki gruodžio 1 dienos. Tai yra rangovo prašytas laikas, mes manome, kad galbūt iki spalio pabaigos galima. Mes tą laiką suteiksime, kad po to dar turėtume laiko dokumentų pridavimui, atsiskaitymui. Kad finansavimo sutvarkymui liktų visas lapkritis“, – teigė A. Bartulis.

Anot jo, jau padaryta maždaug 90 procentų visų darbų ir tikimasi, kad rangovas racionaliai įvertino turimus žmogiškuosius rezursus ir laiką, todėl darbų pabaiga vėluoti neturėtų, o finansavimas nenukentės. Šiaulių miesto kultūros centro rekonstrukcijos darbus atlieka bendrovė „Versina“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite