Angle down Atgal

Vėlinių savaitgalį Klaipėdos apskrities policija dėl kaukių nedėvėjimo įspėjo 317 asmenų

Vėlinių savaitgalį, spalio 31 – lapkričio 1 dienomis, Klaipėdos apskrities pareigūnai per visuose apskrities miestuose surengtus reidus tikrino, ar piliečiai nepažeidžia viešosios tvarkos, ar laikosi Vyriausybės nurodymų viešose vietose dėvėti kaukes, nesibūriuoti. Kelių policijos tarnybos pareigūnai tikrino ir vairuotojų blaivumą.

Spalio 31-ąją apskrities policijos pareigūnai fiksavo, kad prie kapinių situacija buvo rami, spūsčių nebuvo, tačiau patruliavę pareigūnai dėl kaukių nedėvėjimo, ar netinkamo dėvėjimo visoje apskrityje įspėjo 84 piliečius, iš kurių 52 Rietave, 8 – Plungėje, 24 – Klaipėdoje. Taip pat pareigūnai surašė du protokolus dėl žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimo – vieną Plungės mieste ir vieną Klaipėdos rajone.

Kaip informavo Klaipėdos apskrities policija, lapkričio 1 d. srautai prie apskrities kapinių irgi buvo gana nedideli, nedidelės spūstys fiksuotos tik prie Lėbartų kapinių 13-16 val. Dėl kaukių nedėvėjimo ar netinkamo dėvėjimo įspėti 233 asmenys, surašyta 11 protokolų – Plungėje 4 (3 už kaukių nedėvėjimą ir 1 už saviizoliacijos pažeidimą), Klaipėdos mieste – 7.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite