Angle down Atgal

Veiviržėniškiai nepamiršta žymiojo kraštiečio

Gegužės 5 d. Veiviržėnų miestelio, seniūnijos, Klaipėdos rajono gyventojai rinkosi į Veiviržėnų bažnyčią. Čia Veiviržėnų kultūros centras, bendradarbiaudamas su Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, visus kvietė į šventines mišias ir koncertą, skirtą 140-osioms signataro Jurgio Šaulio gimimo metinėms ir Mamos dienai paminėti.

Šv. Mišias aukojo Veiviržėnų parapijos klebonas Vidmantas Gricius. Po Mišių vyko koncertas, kurio metu sveikinome ir dėkojome visoms mamoms, prisiminėme ir dr. Jurgio Šaulio mamą Domicelę, pagerbdami signataro Jurgio Šaulio 140-ąsias gimimo metines, o širdį virpinančią koncertinę programą atliko Dailės Docienės ir Justinos Strašinskaitės duetas (arfa, gitara). Po išsakytų gražių žodžių, jausmingų arfos ir gitaros garsų visi buvo kviečiami ir raginami nuvežti puokštę į signataro Jurgio Šaulio tėviškę Balsėnus (kur yra signataro Jurgio Šaulio paminklas). Puokštė buvo parvežta iš Vilniaus signatarų namų, kur gegužės 3 d. vyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro dr. Jurgio Šaulio 140-ųjų gimimo metinių minėjimas.

Visos Veiviržėnų bažnyčioje apsilankiusios mamos neliko nepasveikintos, dovanojome šypsenas ir simboliškas dovanėles – gėlių puokšteles. Buvo be galo džiugu matyti besišypsančius ir pakylėtus mamų ir visų minėjimo dalyvių susirinkusiųjų veidus. Taip pat didžiuojamės turėdami galimybę minėti tokių iškilių žmonių, kaip dr. Jurgio Šaulio, gimimo metines.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite