Angle down Atgal

Veisiejus drebino tradicinė triatlono šventė

Rugpjūčio 21-ąją į Dzūkijos perlu tituluojamus Veisiejus šeštą kartą sugrįžo vienas Lietuvos triatlono taurės etapų. Apie pusę tūkstančio dalyvių sukvietusioje sporto šventėje aidėjo palaikymo sklidini šūksniai, o azartas ir įnirtingų lenktynių nuojautos tvyrojo ore.

„Sveikinu visus, kurie šią dieną pasirinko būti čia, unikalios gamtos prieglobstyje surengtame ketvirtajame triatlono taurės etape. Dėkoju organizatoriams, kad šiam renginiui tradiciškai renkasi mūsų kraštą, o dalyvius kviečiu po intensyvaus sporto lėtu žingsniu pasivaikščioti po išpuoselėtas Veisiejų erdves“, – renginio metu kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Lietuvoje kasmet didėja triatlono varžybų skaičius – vien šiais metais į oficialių šalies Triatlono federacijos varžybų kalendorių pateko 11 miestų, tarp kurių – Veisiejai. Tris skirtingas sporto šakas: plaukimą, važiavimą dviračiu ir bėgimą, apjungiantis triatlonas į Veisiejus sugrįžo jau šeštąjį kartą, o sportininkai čia varžėsi dėl geriausio bendro visų rungčių laiko, įskaitant ir laiką, kurį jie praleidžia tranzitinėse zonose. Tranzitinė zona yra erdvė, kurioje triatlonininkai persirengia ir pasikeičia įrangą iš plaukimo į važiavimo dviračiu ir iš važiavimo dviračiu – į bėgimo.

Paskutinis, penktasis LTT etapas – Druskininkų triatlonas – vyks rugsėjo 4 dieną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite