Angle down Atgal

Veidrodžių gamyba: kai fantazijai nebelieka ribų

Veidrodis yra neabejotinai reikšminga detalė tiek namų, tiek įmonių ar kitų viešų įstaigų interjere. Todėl tinkamai parinktas jo dizainas gali sumažinti ar padidinti erdves, suteikti jaukumo, žaismingumo ar išbaigtumo įspūdį. Vis dažniau žmonės pageidauja pagal individualų užsakymą pagamintų veidrodžių, taip suteikdami interjerui originalumo. Tad ką derėtų žinoti apie veidrodžių gamybą?

Jeigu turite aiškią viziją kaip turi atrodyti veidrodis ar tiesiog norite vienetinės interjero detalės, bet sunkiai įsivaizduojate kaip ji turėtų atrodyti, Jums reikia įmonės, kurios pagrindinė veikla – veidrodžių gamyba, pagalbos. Realiai apčiuopiamą svajonę profesionalai pavers tikrove, o kitu atveju Jums pasiūlys ne vieną variantą, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkamiausią ir labiausiai patikusį.

Veidrodžių gamintojai teigia, jog veidrodžių gamyba – tai tokia sritis, kurioje fantazija neturi ribų. Klientų norai būna labai įvairūs, be to, tenka veidrodžius derinti prie įvairaus stiliaus interjero. Pasiteiravus, kokie dažniausiai pasitaiko klientų pageidavimai, meistrai išskyrė pačius populiariausius veidrodžius:

 Klasikinio siliaus, griežtų formų veidrodžiai. Dažniausiai tai būna sidabro ar aukso atspalvį turinti interjero detalė, derinama prie santūraus, rėkiančiomis formomis nepasižyminčio interjero.

 Modernaus stiliaus veidrodžiai. Jų formos esti itin įvairios: akies, lašo, lapo, gėlės, net automobilių formos.

 Kaimiško stiliaus veidrodžiai. Meistrai teigia, jog jais dažniausiai puošiami vasarnamiai, kaimo turizmo sodybos.

 Išmanieji veidrodžiai. Jais puošiamos daug skaitmeninių įtaisų turinčios, minimalistinio stiliaus patalpos. Dažniausiai jie neturi rėmų ir kraštai apdirbami moderniausiomis technikomis.

 Vonios kambario veidrodžiai. Jie būna atsparūs drėgmei, temperatūros kaitai. Be to, gali būti gaminami su šildymo kilimėliais, kurie suteikia jaukumo.

Ne ką mažiau nei stilius, svarbu ir tinkamas veidrodžio montavimas. Paprastai jie yra kabinami arba klijuojami. Kabinant, veidrodžiai tvirtinami specialiais aukštos kokybės laikikliais. Nors mažą veidrodį gali prisitvirti kone kiekvienas, didesniems jau reikalingas profesionalas. Tokiu būdu užsitikrinsite savo aplinkos saugumą. Klijavimas dažnai pasirenkamas dėl daugelio privalumų: tvirtas sukibimas, geras sąlytis su įvairiomis medžiagomis, puikus estetinis vaizdas, mažos sąnaudos. Be abejonės, klijavimas tampa vis populiarenis dėl mažos kainos, nes montavimui nereikalinga jokia technika.

Specialistai sako, jog klietui nelieka jokių rūpesčių dėl veidrodžio gamybos, telieka tik laukti rezultato. Meistrai tiek darbo pradžioje, tiek jau pagaminus gaminį, atvyksta į vietą, viską išmatuoja, paskaičiuoja ir pataria visais rūpimais klausimais. Tokiu būdu išvengiama rizikos, jog veidrodis bus pagamintas pagal neteisingus duomenis, o užsakovas sutaupo laiko ir pinigų.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite