Angle down Atgal

Vazos namas perleistas Merkinės krašto muziejui

Varėnos rajono meras Algis Kašėta trečiadienį pranešė, kad vienas seniausių ir garsiausių Merkinės istorinių pastatų – Vazos namas – pagaliau turės galimybę atgimti naujam gyvenimui.

„Prieš kurį laiką pasitarę su miestelio bendruomene, nusprendėme šį pastatą visgi ne nuomoti, bet perleisti Merkinės krašto muziejaus veiklai ir bendruomenės reikmėms.

Varėnos rajono savivaldybės taryba skyrė finansavimą jo techniniam projektui parengti. Šiuo metu projektas jau parengtas ir gautas statybos leidimas Vazos namo tvarkybai. Jeigu Norvegijos fondams pateikta paraiška finansuoti šio pastato sutvarkymą bus patvirtinta, netolimoje ateityje Merkinės centras dar labiau atgis. Čia numatoma įrengti atvirą erdvę įvairiems renginiams ir susitikimams, edukacijoms ir muziejaus veikloms, taip pat planuojama įrengti nakvynės vietas.

Už bendrą darbą vardan Vazos namo įveiklinimo dėkoju savivaldybės tarybos nariams ir administracijos specialistams bei Merkinės krašto muziejaus darbuotojams. Atgimstančiai Merkinei ir jos bendruomenei jis yra labai svarbus“, – feisbuke pranešė meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite