Darius Rimas
Angle down Atgal

Važiuoji vienas! Tai pavešk

Artėjant tarptautiniai kaimynų dienai Susisiekimo ministerija skelbė socialinę akciją. "Važiuoji vienas! Pavešk kaimyną" . Tai puiki proga ne tik geriau susipažinti, pabendrauti su savo kaimynu, bet ir pakviesti jį į darbą keliauti kartu.

Kaip į šią akciją sureagavo Kauno miesto gyventojai? Žmonės gyvenantys daugiabučiuose išeina į darbą keliomis minutėmis anksčiau. Atsisėda į savo automobilį ir tiesiog ramiai ruošiasi kelioniai. O kai pamato aikštele pro šalį einantį kaimyną tai užveda automobilį. Patikėkite tai tikrai malonus pasisveikinimo būdas kuris tiesiog kviečia prieiti ir pasisveikinti. Galbūt Jūs vykstate pakeliui ta pačia kryptimi ir Jus ne erzins mano kompanija vykti drauge? Jeigu Jūs taip dar ne darėte tai pabandykite padaryti.
Na, o gatvėje situacija kitokia. Pėsčiam žmogui bandančiam sustabdyti pravažiuojantį automobilį tuščias reikalas. Iš stabdomų automibilių nei vienas ne stoja.
O lauko automobilių aikštelėse prie prekybos centrų situacija panaši. Ties „Maximos“ parduotuve esančioje automobilių aikštelėse kalbinti žmonės atsisakydavo pavešti tvirtai ištarę žodį NE. Iš prekybos tinklui „Norfa“ išėję žmonės ir kalbinti automobilių aikštelėje atsisakydavo pavešti sakydami, kad važiuoja į kitą pusę. Po darbo valandų apie 18 valandą iš parduotuvės „LIDL“ išėję ir kalbinti žmonės atsisakydavo pavešti ir tai suprantama nes skubėdavo pilnais krepšiais pirkinių į namus. Prie „Rimi“ tinklo ilgai kalbinti pirkėjų nereikėjo. Tai trukdavo ne ilgiau kaip apytikriai 25 - 40 minučių. Ir kažkuris iš pirkėjų sutikdavo pavežti ta pačia kryptimi. Buvo tokių kurie važiavo į kitą pusę, bet pasiūlydavo apmokėti kelionę visuomeniniu transportu ar iškvietus pavežėją.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite