Angle down Atgal

Vasaros stovykla „ŠOK“ 2019

Jau treti metai asociacija šokio studija ,,Šokantys bateliai“ dalyvauja vaikų socializacijos projekte ir organizuoja vasaros stovyklą ,,ŠOK“. Kasmet stovyklos programa vis tobulėja ir stovyklos ugdytiniams pasiūlo vis įdomesnes veiklas.

Šiais metais stovyklos organizatoriai į stovyklą pasikvietė žinomų choreografų iš visos Lietuvos. Stovyklautojai turėjo galimybę ne tik pasimokyti įvairių šokių stilių, bet ir pabendrauti su televizijos ekranuose matomais veidais. Penkios dienos stovykloje pralėkėlabai greitai. Šokėjai ne tik šoko, bet ir klausėsi paskaitos ,,Sveikos gyvensenos principai paauglystėje“, kurią įdomiai su gausiais gyvenimiškais pavyzdžiais skaitė į mūsų kraštą po studijų grįžusi nauja, jaunatviška gydytojaKristina Lebedevaitė. Stovyklautojas taip pat aplankė ir kosmetologė – vizažistė Živilė Kučinskienė, kuri mokė makiažo paslapčių bei paaiškino kaip prižiūrėti veido odą paauglystėje. Chna tatuiruočių piešimas iš stovyklautojų pareikalavo susikaupimo ir kruopštumo. Didžiausią susidomėjimą stovyklautojams kėlė choreografė Guoda Dinsmonaitė iš Vilniaus. Ji ir stovyklos šokėjos pirmą kartą Vilkaviškio krašte, o gal net ir visoje apskrityje, šoko HOUSE šokio stiliumi. O kur dar putų šou pramogos...

Kiekviena diena stovykloje buvo kupina gerų emocijų, draugiškų nuotaikų, daug šokio ir daug naujų dar neatrastų veiklų. Stovyklos organizatorės stengėsi jog kiekviena diena praeitų sklandžiai. Paskutinės dienos išvakarėse jos stovyklautojoms padovanojo dovaną – ,,emociją“, kuri dar labiau suvienijo šokėjas ir led balionų apsuptyje leido pasijausti kiekvienai savimi ir būti svarbia šokėjų dalimi.

Paskutinė diena jau tapusi šokio studijos ,,Šokantys bateliai“ organizuojamos stovyklos tradicija – koncertas tėvams. Tai ką išmokome penkių dienų stovykloje – parodėme. Šokis – tai kūno kalba, kurios užteko atvykusiems tėvams parodyti, kurie suprato ir pamatė, jog netinginiavome, o tobulėjome visas dienas.

Stovyklos organizatorius asociacija šokio studija ,,Šokantys bateliai“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite