Angle down Atgal

Vasaros pradžia Šilalėje sutikta su šokiais, muzika ir gera nuotaika

Vakar, birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimą dieną ir vasaros pradžią šilališkiai sutiko su šokiais, muzika ir gera nuotaika. Prie kultūros centro vykusi šventė subūrė išties nemažai gyventojų.

Šią puikią šventę organizavo Šilalės rajono savivaldybė, kultūros centras, Šilalės miesto seniūnija ir Yamahos muzikos mokykla. Susirinkusieji galėjo pasivaikščioti po prekybininkų mugę, pasimėgauti gyvai atliekama muzika ir puikiais choreagrafiniais pasirodymais. Mažieji šventės dalyviai nepraleido progos pašokinėti ant batutų.

Renginio metu vyko labai svarbi akimirka – buvo atidengti Lietuvos patriotų miesto ženklai. Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus, sveikindami susirinkusiuosius, džiaugėsi LRT televizijos projekte „Lietuvos patriotai“ iškovota pergale ir tuo, kad nuo šiol Šilalė bus žinoma ne tik dėl savo gražių vaizdų ar lankytinų objektų, bet ir todėl, kad čia gyvena patys didžiausi šalies patriotai. Žinoma, nepamiršti ir vaikai. Jiems Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga palinkėta gražios šventės ir puikios, pilnos įspūdžių vasaros.

Sveikinimo žodžius taip pat tarė Šilalės patriotų komanda. Jie Šilalės miesto seniūnui Alfonsui Paulikui įteikė ženklą su užrašu „Lietuvos patriotų miestas“. Nuo šiol šie ženklai puošia 4 pagrindinius įvažiavimus į Šilalę.

Renginys baigėsi Yamahos muzikos mokyklos spektakliu „Turgaus šventė“.

Tiems, kas dar nesilankėte Šilalėje, būtinai užsukite ir susipažinkite su Lietuvos patriotų miestu ir čia gyvenančiais žmonėmis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite