Angle down Atgal

Vasario mėnesį policija keliuose vykdė prevencines priemones

Vasario mėnesį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau Utenos aps. VPK) pareigūnai vykdė sustiprintą pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolę, taip pat vairuotojų pareigų pėstiesiems kontrolę.

Prevencinės priemonės metu Utenos aps. VPK Reagavimo ir Veiklos skyrių pareigūnai dirbo Utenos mieste ir rajone, o Kelių policijos skyriaus pareigūnai dirbo visoje apskrityje.

Iš viso buvo išaiškinti 223 kelių eismo taisyklių pažeidimai: 16 pėsčiųjų, kurie eidami per pėsčiųjų perėją naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, 192 pėstieji ėjo per gatvę į kitą kelio pusę ne per pėsčiųjų perėją, kai ji yra matomumo zonoje, 1 pėsčiasis ėjo per gatvę degant draudžiamam šviesoforo signalui, 5 dviračių vairuotojai vairavo dviračius būdami apsvaigę iki 1,5 prom., o 4 dviračių vairuotojams nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas.

Taip pat nustatyti ir du automobilių vairuotojai, kurie nesustojo prieš pėsčiųjų perėją, kaip to reikalauja kelių eismo taisyklės.

Utenos aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai kartu su Bendruomenės pareigūnais vykdė bendrą prevencinę priemonę Utenos r. Leliūnų, Pačkėnų, Kuktiškių miesteliuose, kurios metu buvo atkreipiamas dėmesys į pėsčiųjų elgesį tamsiuoju paros metu. Prevencinės priemonės metu praeivių buvo klausiama ar jie tinkamai žino elgesio tamsiuoju paros metu reikalavimus, kaip tinkamai reikia eit per gatvę, taip pat jiems buvo įteikiami atšvaitai, kad tamsiu paros metu vaikščiotų saugiai.

Policija informuoja, kad šiais metais šalies keliuose jau žuvo 15 pėsčiųjų, 205 buvo sužeisti.

Utenos aps. VPK pareigūnai ragina eismo dalyvius būti atidžiais, laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingais kelyje bei linki saugaus kelio!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite