Angle down Atgal

Vasario 8-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario aštuntoji, šeštadienis – 39-oji metų diena (šeštoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 327 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

rytoj: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta;

poryt: Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.58, leidžiasi 17.09. Dienos ilgumas – 09.11.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sėkmingas rezultatas niekada neatsirasdavo dėl dvejojimo“ (D. Greene'as).

***************

Astrologinė prognozė vasario 8-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Pasižymėsite išaugusiu gyvybingumu, seksualumu. Meilės reikaluose gali gimti naujų stimulų. Visgi viską apmąstę imsite abejoti jausmais, įsijungs skeptiškas požiūris.

JAUTIS. Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Pravartu padaryti „reviziją” spintose.

DVYNIAI. Šiandien noriai bendrausite ir jums turėtų pavykti išsiaiškinti daug aktualių dalykų. Kita vertus, vakare jums gali pasirodyti, kad kažkokios pastabos, įvertinimai nėra malonūs arba kad jumis mėginama manipuliuoti.

VĖŽYS. Tikėtinas pokalbis apie galimybes finansinei, materialinei būklei pagerinti, pasiskolinti, įsigyti modernesnės technikos, naujus baldus ar atnaujinti senuosius. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos, geranoriškų padrąsinimų, patarimų.

LIŪTAS. Nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais, problemomis – jūsų dėmesys gali būti lyg gydantis balzamas. Nesunkiai įvesite tvarką namuose arba noriai talkinsite antrajai pusei.

MERGELĖ. Problemų šiandien gali kelti vidinė įtampa, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės silpni, pažeidžiami. Kartu bus lengviau tai įveikti.

SVARSTYKLĖS. Galite užmegzti pažintį, įgyti naują gerbėją. Galbūt įsitrauksite į kokį nors renginį, bendraminčių grupę arba nueisite į klubą ir šauniai praleisite laisvalaikį. Įmanoma, kad susipainiosite savo pasirinkimuose.

SKORPIONAS. Ne dalykinėje situacijoje gali įvykti svarbus pokalbis, kuris galbūt turės įtakos jūsų profesinei ar verslo ateičiai. Daugiau dėmesio derėtų skirti mylimam žmogui, šeimai. Nebūkite smulkmeniški, nebambėkite dėl niekų.

ŠAULYS. Domėsitės tuo, kas toli nuo kasdienybės. Jeigu niekur neišvyksite, galbūt nemažai valandų praleisite prie interneto. Galima pažintis, kuri iš pradžių suintriguos, bet vėliau kažkas jums gali pasirodyti nepriimtina.

OŽIARAGIS. Pajusite permainų troškulį. Vieniems iš jūsų gali parūpti aistringos pagundos, kitiems kils ūpas kažką perdarinėti, persiuvinėti, renovuoti. Jei užsiimate remontu, taisote techniką, turėsite nemažų išlaidų.

VANDENIS. Jeigu turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, šiandien daug ką išsiaiškinsite. Gali atsitikti taip, kad sena aistra staiga išsisems, o nauja taps gyvenimo varikliu.

ŽUVYS. Gali kilti noras valyti organizmą, keisti gyvenimo būdą, mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio ar kitus darbus. Norai norais, o užsidegimo tai įgyvendinti gali pritrūkti. Nekaltinkite savęs dėl to, – matyt, dar ne visiškai pasiryžote.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite