Angle down Atgal

Vasario 6-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario šeštoji, šeštadienis – 37-oji metų diena (šeštoji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 328 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alkanta, Alkantas, Alkantė, Alkis, Alkmena, Alkmenas, Alkmenė, Darata, Dora, Doras, Dorė, Dorys, Dorotė, Dorotėjas, Tušė, Tužė, Urtė;

rytoj: Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas;

poryt: Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.02, leidžiasi 17.05. Dienos ilgumas – 09.03.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mes negalime padėti kiekvienam, tačiau kiekvienas gali padėti kažkam“ (R. Reiganas).

***************

Astrologinė prognozė vasario 6-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Gali būti, kad sulauksite svarbių naujienų, žinių iš toli. Pravartu pasimokyti ar pabendrauti su seniai matytais žmonėmis, prisiminti, kas buvo gero praeityje, ir kartu pasvajoti apie ateitį.

JAUTIS. Nedelskite, jeigu reikia mokėti mokesčius, grąžinti skolas. Šiandien jūs sugebėsite pasipelnyti, naudingai apsipirkti ar pasiskolinti. Apskritai, mokėsite išnaudoti kitus žmones, jų silpnybes.

DVYNIAI. Nuotaikos ir planai kaitaliosis, labiausiai dėl kitų įtakos ir nenuoseklumo. Pravartu gludinti meilės santykius. Jeigu jausmai dar nevirto pelenais, juos įmanoma vėl įžiebti.

VĖŽYS. Neverskite savęs šiandien imtis to, ko nepajėgiate. Jums reikėtų paisyti kitų žmonių nuomonės bei norų, kartu neignoruoti ir savo poreikių. Pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus.

LIŪTAS. Pasižymėsite gyvumu ir seksualumu. Jeigu sveiko proto bus daugiau nei aistrų ir emocijų, tai ši diena viską sustatys į savo vietas ir taps aiškiau, ką mylite ir ko siekiate.

MERGELĖ. Gali apimti nepasitenkinimas sava aplinka ar gyvenimo būdu, ir tai vers kažką keisti. Netingėkite skirti geranoriško dėmesio artimiems žmonėms, juos pagirti.

SVARSTYKLĖS. Bendravimas jums šiandien bus reikalingas kaip oras, tačiau pirmenybę teiksite virtualiam ryšiui. Mielai naudositės telefonu, internetu. Vakare galite pajusti ypatingą švelnumą, užuojautą artimam žmogui.

SKORPIONAS. Šiandien jus geriau nei paprastai supras, jums padės artimos aplinkos žmonės. Pasidalindami džiaugsmais ir rūpesčiais, tapsite vieni kitiems artimesni.

ŠAULYS. Aplinkiniai šiandien jaus iš jūsų sklindantį supratingumą. Galima prašyti paramos ar ją teikti. Tik nesistenkite kažko nuveikti per jėgą. Jeigu jausite, kad nepakanka jėgų, atsisakykite sumanymo.

OŽIARAGIS. Šiandien galite trokšti ramybės, vienatvės, atsiribojimo. Nors bendravimas nekels problemų, tačiau didelio džiaugsmo neteiks. Nebūkite išsiblaškę kelyje ir kitur.

VANDENIS. Dėl jūsų noro skirti daug dėmesio draugams, reikštis socialiniuose tinkluose gali nukentėti kiti santykiai. Jums neabejingas asmuo, šeimos narys gali spontaniškai išlieti nepasitenkinimą ar reaguoti kažkaip neįprastai. Tai rimtas signalas.

ŽUVYS. Šiandien viskas bus gerai, jeigu nenorėsite per daug ir nekelsite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų. Neišeikvokite visų jėgų buitinei ruošai, lakstymams po parduotuves.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite