Angle down Atgal

Vasario 16-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

1918 metų vasario 16 dieną dvidešimties narių Lietuvos Taryba pasirašė Nepriklausomybės atkūrimo aktą. Jame teigiama, kad Lietuvos Taryba „skelbia atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis“. Dokumentas pasirašytas Vilniuje, Pilies g. 26. Šiuo metu čia veikia Signatarų namų muziejus - Lietuvos nacionalinio muziejaus filialas.

Vasario šešioliktoji, šeštadienis - 47-oji metų diena (šeštoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 318 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

rytoj: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda;

poryt: Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.42, leidžiasi 17.26. Dienos ilgumas - 09.44.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Menas būti išmintingam - tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio“ (V. Džeimsas).

*******************

Astrologinė prognozė vasario 16-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Mintys suksis apie praeitį ir ateitį. Norėsis žemiškų malonumų, komforto. Dėmesio reikalaus jūsų artimieji. Pravartu pasidarbuoti namų ūkyje. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, sunkiai virškinamu maistu.

JAUTIS. Tikriausiai susitiksite su toliau gyvenančiais artimais žmonėmis arba su jais nemažai bendrausite telefonu. Gilinsitės į svetimus reikalus, teiksite patarimus. Tačiau, jei leisitės į kelionę, patirsite sunkumų, o gal ir apmaudų nusivylimą.

DVYNIAI. Šiandien jausitės laimingesni, jeigu galėsite pasilepinti komfortu, skaniu maistu. Vis dėlto prekybos centrus verčiau aplenkite, jei nenorite be reikalo išleisti krūvos pinigų. Tinkamai elkitės su technika, laikykitės saugumo reikalavimų.

VĖŽYS. Jei šiandienos laisvalaikiui pavyks surasti bendraminčių, įdomių užsiėmimų ar vienumoje užsiimsite mėgstamu hobiu, nuotaika bus gana pakili. Naršydami internete, komentuodami, būkite korektiški, nesiginčykite, ypač su vyresnio amžiaus pašnekovais.

LIŪTAS. Būsite linkę ilgiau padrybsoti lovoje, patinginiauti, pasvajoti. Šiandieną tai jums tik į naudą. Klausykite savo organizmo ir vidinio balso, tuomet jūsų savijauta pagerės, po truputį prisipildysite naujų jėgų.

MERGELĖ. Jums džiaugsmo gali suteikti gražių daiktų pirkimas, pasimatymai, susitikimai su senais draugais, šou renginiai. Kita vertus, susirūpinimo gali sukelti vaikų elgesys ar savijauta.

SVARSTYKLĖS. Šiandien trokšite emocijų, potyrių, ir jų išties bus. Tik nebūtinai vien gerų ir lengvų. Tikriausiai dalyvausite viešuose renginiuose ar šiaip politikuosite drauge su šeimos nariais, kaimynais.

SKORPIONAS. Šiandien jus domins su praeities įvykiais bei globaliniais ateities klausimais susiję dalykai. Galbūt gausite laišką iš toli ar kažkur toliau vyksite. Nusimato vieši renginiai, diskusijos.

ŠAULYS. Su kaupu bus smulkių rūpesčių. Galbūt suvoksite, kad nepamatuotai švaistėte pinigus nebūtiniems dalykams. Regis, dabar lėšų gali pritrūkti tokiems dalykams, kurių iš tiesų reikia. Galima ir psichologinė dilema.

OŽIARAGIS. Šiandien galite išgirsti ne vien malonių komentarų iš pažįstamų žmonių, artimųjų. Kai kurios pastabos gali jus trikdyti, versti užimti gynybinę poziciją. Gali atsitikti taip, kad pakeisite savo kategorišką nuomonę vienu svarbiu klausimu.

VANDENIS. Ši diena tikriausiai privers atkreipti dėmesį į savo ar namiškių sveikatos būklę. Būsite nusiteikę išleisti pinigų namų apyvokos daiktams, kosmetikai ar drabužiams, grožio procedūroms.

ŽUVYS. Šiandien būsite nusiteikę gana žaismingai. Galbūt jums viskas atrodys tarsi teatras. Daugiau dėmesio skirsite meilės reikalams, kūrybai. Jūsų jausmai taps gilesni, o sugebėjimai, talentai labiau išryškės.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite