Angle down Atgal

Vasario 16-ąją panevėžiečiai minės kitaip – nuotoliniu būdu

Šiemet Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, dėl šalyje besitęsiančios pandemijos minėsime kitaip – nuotoliniu būdu.

„Kad ir kaip būtų gaila, tačiau dėl koronaviruso infekcijos paplitimo vis dar negalime organizuoti renginių, todėl Vasario 16-ąją minėsime nuotoliniu būdu. Siekiame gyventojus paskatinti artimųjų rate švęsti Laisvę, todėl jau dabar Panevėžio bendruomenių rūmai vykdo pilietinę akciją „Geltona, žalia, raudona“. Panevėžiečius kviečiame papuošti lietuviška atributika ir nuotraukose ar vaizdo įrašuose įamžinti savo namą, kuriame gyvenate, kiemą, pastatą kuriame dirbate, mokotės ar studijuojate, taip pat galite pasidabinti patys lietuviška atributika, pakviesti šventiškai apsirengti savo šeimą, artimuosius, draugus, kaimynus ar bendradarbius. O gal jūs sugalvosite atlikti Lietuvos himną, Maironio ,,Lietuva brangi“, perskaityti eilėraštį Lietuvai ar palinkėti tautiečiams vienybės. Pasibaigus šiai gražiai akcijai daugiausiai lankytojų įvertinimų surinkusios nuotraukos ar vaizdo įrašai bus apdovanoti“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Panevėžiečiai, kviečiame jus būti aktyviais, kūrybiškais ir Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėti išradingai! Lietuvos valstybės istorinės datos minėjimo proga dar kartą pajuskime bendrystės jausmą, sukurkime šventinę nuotaiką sau ir Lietuvai, nusiųskime virtualius linkėjimus kitiems Lietuvos miestams. Vaizdo įrašus ar nuotraukas iki vasario 16 d. 24 val. siųskite el. paštu reklama@pankultura.lt. Jūsų atsiųsta medžiaga bus patalpinta internetinėje svetainėje www.pankultura.lt, taip pat kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Daugiausiai lankytojų patiktukų („like“) surinkusios nuotraukos ar vaizdo įrašai bus įvertinti ir nugalėtojams įteiktos Lietuvos valstybės bei istorinės vėliavos. Laimėtojai bus paskelbti vasario 19 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite