Angle down Atgal

Vasario 16-ąją organizuotas pėsčiųjų žygis „Žvėrinčiaus takais“

Sekmadienį, norinčius sveikai ir aktyviai praleisti Valstybės atkūrimo dieną, subūrė Birštono jaunimo klubo organizuotas pėsčiųjų žygis „Žvėrinčiaus takais“.

Labai džiugu, kad antrus metus iš eilės organizuotame žygyje apsilanko tiek daug dalyvių – šįmet jų 130. O juk fizinis aktyvumas nieko nekainuoja – tereikia noro išeiti iš komforto zonos, šilto apavo ir gero nusiteikimo. Žygio organizatorius džiugina, kad į žygį susirenka ne tik jaunieji entuziastai, bet ir vis daugiau šeimų, norinčių kartu su vaikais ne tik įveikti žygio trasą, bet ir pabendrauti, pabūti gamtoje.
Pasipuošę lietuviška atributika ir nešini Lietuvos vėliava, žygio dalyviai startavo nuo J Basanavičiaus aikštės. Kad žygiuoti neprailgtų, dalyvių laukė pirmoji Lietuvių kalbos dienoms paminėti skirta stotelė, kur visus pasitiko Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. kalbos tvarkytoja Kristina ir Jaunimo reikalų koordinatorė Žaneta. Žygeiviai suko galvas, atsakinėdami jiems paruoštus klausimus lietuvių kalbos tema, pabendravo, išgėrė karštos arbatos, sušilo, paskanavo gardžių saldumynų ir toliau leidosi į kelią.
Įveikusius 5 kilometrų trasą ir pasiekusius paskutinį finišo punktą, prie Žvėrinčiaus ąžuolo pasitiko renginio organizatoriai. Visi žygeiviai apdovanoti rankų darbo atminimo medaliais.
Žygis jau pernai metais sukėlė didelį birštoniečių ir kurorto svečių susidomėjimą, todėl šią tradiciją norima ir toliau tęsti – tai puikus būdas paįvairinti savo kasdienybę, pramankštinti kojas, pabendrauti ir aktyviai pasitikti Vasario 16-ąją.

Susitinkame ir kitais metais pėsčiųjų žygyje!!!

Nuotraukų autoriai – Vaidas Pilkauskas ir Linas Andriekus

Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. kalbos tvarkytojos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite