Angle down Atgal

Vasario 15-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 15-oji - Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena.

Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena minima nuo 2002 m. Ją minėtina diena paskelbė Tarptautinė tėvų, kurių vaikai serga vėžiu, organizacijų konfederacija (ICCCPO) 2001 m. rugsėjį Liuksemburge. ICCCPO įsteigta 1994 m. Ispanijoje.

Vasario penkioliktoji, penktadienis - 46-oji metų diena (penktoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 319 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;

rytoj: Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

poryt: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.44, leidžiasi 17.24. Dienos ilgumas - 09.40.

Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Neprotingas žmogus gali susižavėti kiekvienu mokymu“ (Heraklitas).

*******************

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien galite išgirsti įdomių naujienų iš artimos aplinkos žmonių, žiniasklaidos. Galimos kažkokios permainos šeimoje, kurios privers jaudintis, kiek sujauks jūsų emocijų ir jausmų pasaulį.

JAUTIS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su remontu, statybomis, nuosavu verslu. Būkite malonesni savo šeimos nariams, vaikams, nedrumskite ramybės.

DVYNIAI. Tikėtini ypatingi emociniai ir romantiški troškimai, kurie gali išsipildyti, bet nebūtinai tuoj pat. Vakare labiausiai norėsis komforto, malonaus pasilepinimo. Suteikite sau tai.

VĖŽYS. Diena gali būti rami ir jauki, jei neversite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria širdis ir protas. Dar geriau, jei galėsite pabūti vienumoje, atsiriboti nuo šurmulio. Į jūsų slaptus troškimus meilės srityje tikriausiai bus atsakyta.

LIŪTAS. Šiandien būsite aktyvūs, linkę bendrauti, siekti aplinkinių dėmesio. Patirsite šaunių įspūdžių, jei susitiksite su gerais draugais, bendraminčiais. Kita vertus, būsite linkę nesaikingai išlaidauti tam, kad pasipuikuotumėte.

MERGELĖ. Tai gali būti įspūdžių ir galimybių kupina diena. Tačiau geri dalykai ne nukris iš dangaus, o turės būti nusipelnyti, uždirbti. Galbūt teks reikalauti, kad būtų vykdomi susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nusimato kelionė, buvimas viešumoje, šurmulys, susitikimai. Galite gauti svarbių žinių iš užsienio. Galimas įdomus pokalbis su nepažįstamu asmeniu. Galbūt užsimegs naudingas kontaktas.

SKORPIONAS. Ši diena palanki finansinių reikalų tvarkymui. Nieko neatidėliokite popietei, nes tuo metu jūsų mintys jau skrajos toli nuo rutinos. Galbūt ketinate leistis į savaitgalio kelionę ar ypatingą renginį. Tačiau nerimą kels didelės išlaidos, nuo kurių neįmanoma išsisukti.

ŠAULYS. Norite ar nenorite, šiandien jums reikės derintis prie kitų žmonių planų, interesų. Galbūt teks paišlaidauti artimo žmogaus labui arba dalyvauti privalomame renginyje, t. y. ten, kur jums būti nesinorės.

OŽIARAGIS. Diena skirta aktyviam darbui ir bendravimui. Pasijusite reikalingi, vertinami, o gali ir mylimi. Galite apsispręsti keisti įvaizdį ir net gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos.

VANDENIS. Produktyvi diena, tačiau be darbo, įtemptų pastangų ir kūrybinių kančių nieko nepasieksite. Jei susitiksite su įdomiais žmonėmis, paklauskite jų nuomonės jus dominančiu klausimu. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų.

ŽUVYS. Dieną tarsi judėsite iš inercijos, darydami, ką reikia ir kaip reikia, bet galvodami apie asmeninius reikalus, suplanuotas šio vakario ar savaitgalio atrakcijas, vaikus, meilės pasimatymus ir pan. Į darbo pabaigą gerokai pralinksmėsite.


Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite