Angle down Atgal

„Vasarėle, dar pabūk!“ Rozalime

Nors vasariški orai pradžiugina vis rečiau, o trumpėjančios dienos primena apie artėjantį rudenį, sekmadienį Rozalime tvyrojo ne tik saulėti orai, bet ir šurmuliavo gausus būrys linksmų vasarotojų. Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyrius visus norinčius gerai praleisti laiką, pakvietė į nuotaikingą, jau antrus metus iš eilės vykstantį renginį „Vasarėle, dar pabūk!“. Kadangi renginys buvo skirtas visai šeimai, sau patinkančias veiklas galėjo rasti kiekvienas - nuo jauniausio iki vyriausio šeimos nario.

Šventės dalyviai savo taiklumą išbandė laisvalaikio ir sporto klubo „Vajetau“ organizuojamoje veikloje - šaudyme iš lanko. Vikrumą, greitumą, miklumą ar rankos taiklumą buvo galima išbandyti įvairiose smagiose rungtyse ir estafetėse, kurios pralinksmino ne tik mažuosius šventės dalyvius, bet ir buvo puikus išbandymas ir tėveliams.

Šventės metu nemaža eilutė vaikų lūkuriavo, norėdami papuošti veiduką ar rankytę įvairiausiais piešiniais, nuo vasariškų boružyčių, drugelių iki ryškiaspalvių žaibų ir futbolo kamuolių - vaikų norai ir fantazijos buvo įgyvendintos veidukų piešimo veikloje. O nepavargę po rungčių ir estafečių bei norintys dar aktyvios, smagios veiklos mielai su draugais sužaidė stalo futbolą, išbandė elektromobilį ar sudalyvavo baudų mėtymo varžybose. Šventėje ką veikti rado ir tie, kurie norėjo dieną praleisti ne taip aktyviai - Linkuvos socialinės globos namai supažindino visus norinčius su vytelių pynimu, molio žiedimu ir, žinoma, pasiūlė įsigyti įvairių gaminių. Taip pat šventės metu prekybininkai suteikė nemažą pasirinkimą visiems norintiems pradžiuginti save ir draugą saldėsiu ar dovanėle.

Kad šventę būtų galimą įgyvendinti kuo sėkmingiau, esame dėkingi kiekvienam prisidėjusiam prie veiklų bei pasiruošimo ir, žinoma, nuoširdžiai dėkojame M. Drupo individualiai įmonei už šventės rėmimą.

Matyti Rozalime tiek entuziastingai nusiteikusių šeimų, klegančių vaikų, besišypsančių jaunuolių – pats geriausias vasaros palydėjimo būdas... Tikime, kad smagiu renginiu garantavome tiek gerų emocijų, kad vasara dar tikrai pabus, jei ne kalendoriuje tai kiekvieno širdyje.

Pakruojo KC Rozalimo skyriaus informacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite