Koncertą surengė Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro „Goda“ „Spalvų orkestras“ (vadovė Ilona Būdavaitė).
Angle down Atgal

Vasara prasidėjo vaikų švente po bibliotekos skėčiu

Birželio 1 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialo kiemelyje (Aido g. 27) vyko nuotaikinga šventė vaikams, kuria pasitikta vasara ir paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Renginys organizuotas įgyvendinant autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams skirtą projektą „Lietaus vaikai po bibliotekos skėčiu“.

Į šventę rinkosi Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro vaikučiai, lydimi pedagogų. Šventėje vaikus džiugino personažas „Obuoliukas“: Naisių vasaros teatro aktorė Jūratė Levickaitė žaismingai skaitė pasaką „Pasaka apie pasaulio pabaigą “ iš V. Vytauto Landsbergio knygos „Obuolių pasakos“. Aktorė ne tik vaizdingai skaitė pasaką, bet vedė visą renginį. Pasakos skaityme aktyviai dalyvavo mokiniai ir mokytojai. Šventėje taip pat dalyvavo ir koncertą surengė Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro „Goda“ „Spalvų orkestras“ (vadovė Ilona Būdavaitė). Orkestro muzikantai atliko akustinę programą ir savo muzikavimu visus sužavėjo. Viso koncerto metu susirinkusieji lingavo, plojo rankomis ir visaip kaip pritarė orkestro muzikantams. Tai orkestro, gyvuojančio jau daugiau kaip dvidešimt metų,  pirmas koncertas po ilgo karantino laikotarpio. Kiemelyje buvo daug džiaugsmingo šurmulio, spalvų ,netrūko juoko ir šypsenų.

Taigi, su pirmąja vasaros diena startavo ir projektas „Lietaus vaikai po bibliotekos skėčiu“. Renginio metu bibliotekos darbuotojos pristatė projekto veiklas ir pakvietė vaikučius ir jų tėvelius drąsiai atverti bibliotekos duris ir būti lankytojais ,išbandyti daugybę veiklų. Nuobodu tikrai nebus!

Renginio metu buvo laikomasi visų karantino reikalavimų, tačiau tai nesutrukdė vaikams pasilinksminti ir smagiai praleisti laiką!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite