Angle down Atgal

„Vasara ošia – neriam į Lietuvą“: tikslą pasiekėme ne vieną, o 30 kartų

Kartu su vasara baigiasi ir didelio populiarumo sulaukęs Etaplius.lt projektas „Vasara ošia – neriam į Lietuvą“. Kartu su savo skaitytojais per vasarą ketinome surinkti daugiau nei 26 milijonus žingsnių ir iš Vilniaus nueiti į visus 102 Lietuvos miestus, aplankyti kiekvieną gražų, užmirštą kampelį. Tačiau mūsų nuostabai, prie projekto prisijungė 1424 dalyviai ir kartu savo tikslus viršijome kone 30 kartų.

757,5 milijono žingsnių. Tiek per vasarą įveikė beveik 1500 Etaplius.lt skaitytojų armija. O tai reiškia, kad į kiekvieną Lietuvos miestą nuėjome nebe po 1, o po 29 kartus. Aplankėme tikrai įspūdingas vietas, pasimėgavome lietuvišku pajūriu, uostėme levandas Biržuose, pasivaikščiojome lietuviškame Marse – Akmenės karjeruose.

Etaplius komanda taip pat žingsniavo kartu su skaitytojais. Tiesa, pirmoje vietoje projekte atsidūrusi dalyvė viena surinko tiek pat žingsnių, kiek visa Etaplius komanda – 5 milijonus.

Visi kartu užauginome 2 743 701 medį. Nuvažiuodami lengvuoju automobiliu vieną kilometrą vidutiniškai išmetame 180 g. CO2. Norint sugerti šį kiekį reikalingi net 5 medžiai. Todėl net nuėję 1 kilometrą, arba 1400 žingsnių, mes kaskart pasodinome po 5 virtualius medžius, arba kitaip tariant tausojome gamtą.

Su Etaplius.lt komanda visą vasarą keliavo bei dovanas dovanojo ir aktyvūs, linksmi mūsų projekto partneriai. Kvapų pasaulį pažinti padėjo „Acappella“, apie smagiausias pramogas ir dovanas pasakojo „Laisvalaikio dovanos“, kelionių patarimais dalijosi „Ingrida Tours“, su sanatoriniu poilsiu ir procedūromis sveikatai supažindino „Eglės sanatorija“, o linksmai plaukioti baidarėmis kvietė aktyvusis „Trainiskis.lt“.

Nors vasara baigėsi, laiką kartu leisime ir toliau, o jau visai netrukus pakviesime į naujus projektus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite