Angle down Atgal

Vasarą į Nida - ir laivu

Klaipėdoje, jau nuo birželio mėnesio bus pradėtas vykdyti vandens maršrutas Klaipėda – Nida. Iš ten, kitu laivu gyventojai galės pasiekti ir laikinąją sostinę Kauną.

Penktadienį vykusiame Klaipėdos miesto savivaldybės pasitarime buvo kalbama apie naujai atsirasiantį laivą su povandeniniais sparnais, kuris uostamiesčio gyventojus ateinančią vasarą plukdys vandens maršrutu Klaipėda – Nida. „Laivas bus „Raketos“ tipo ir šiltuoju metų laiku vieną arba du kartus per dieną kursuos šiuo maršrutu“, - komentavo mero pavaduotojas Arūnas Barbšys.

Laivo savininkai VšĮ „Vandens kelias“ patys kreipėsi į Klaipėdos miesto savivaldybę, išreikšdami norą teikti tokią paslaugą. „Jie taip pat organizuoja vandens maršrutus Nemunu iš Kauno į Nidą“, - pasakojo pavaduotojas.

Pasitarime buvo svarstoma, kurioje vietoje šis laivas galėtų būti prišvartuotas, kad keleiviams būtų patogu ir saugu išlipti ir įlipti. „Kadangi Danės upės krantinės yra perduotos koncesininkui, tikimės, kad šiuo klausimu bus rastas bendras sprendimas. Buvo kalbama, kad laivas galėtų stovėti Šiauriniame rage“, - kalbėjo A. Barbšys.

 Planuojama, kad žmonės šia paslauga galės pradėti naudotis jau nuo birželio mėnesio. „Miestui tai yra labai aktualu ir mes tikrai norėtumėme, kad šios transporto priemonės pagalba šis maršrutas būtų vykdomas. Tikimės, kad pandeminė situacija iki to laiko nepablogės ir planų nepakeis“, - teigė pašnekovas.

Šiuo vandens reisu pasiekus Nidą, persėdus į laivą „Raketa“ bus galima nuplaukti ir į Kauną.

Laivas, kuris vykdys maršrutą Klaipėda – Nida talpins 48 keleivius.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite