Angle down Atgal

Vasarą Alytaus AVPK bendruomenės pareigūnai ypatingą dėmesį skiria vaikams

Alytaus aps. VPK bendruomenės pareigūnai birželio-liepos mėnesiais  dalyvavo dešimtyje vaikų užimtumo  stovyklų, kurių metu organizavo veiklas jaunimui, vedė edukacinius užsiėmimus.

4 stovyklos vyko Alytaus rajone, 6 stovyklos buvo organizuojamos Alytaus mieste. Bendruomenės pareigūnai vedė edukacines programas Alytaus Putinų gimnazijoje vykusioje šaulių stovykloje, Alytaus r., Nemunaityje vykusiose dvejose „Jaunojo kūrėjo“ stovyklose, Butrimonyse vykusioje stovykloje,  Nacionalinės krepšinio akademijos dieninėje stovykloje, Alytaus jaunimo centro stovykloje „Sveika, vasara“, lyderystės stovykloje „Lokio būrys“ ir kitose vaikų užimtumo stovyklose.

Policijos pareigūnai plėtodami bendradarbiavimą su partneriais, į keletą stovyklų pasikvietė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkę Nataliją Kvietkauskienę.

Stovyklautojams policijos pareigūnai pristatė policijos pareigūno  profesiją, reagavimo skyriaus pareigūnai supažindino su turima  ekipuote, transporto priemone. Mažesniems stovyklautojams pravestos paskaitos „Saugus Aš“ tema, vyresni stovyklautojai supažindinti  su savo teisėmis ir pareigomis, teisine atsakomybe. Stovyklautojai sprendė policijos bičiulio Amsio kryžiažodžius, atsakinėjo į viktorinos klausimus.  Visų stovyklų dalyviai apdovanoti įvairiomis dovanėlėmis: spalvinimo knygelėmis, balionais, atšvaitais ir kitais prizais.

Smagu matyti laimingus ir užimtus vaikus, kurie domisi pasauliu. Tačiau tyrinėjant aplinką ir mėgaujantis vasaros malonumais, labai aktualu nepamiršti savo ir aplinkinių saugomo ne tik einant gatve ar važiuojant dviračiu, bet ir vandenyje.

Alytaus AVPK inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite