Varžybos, pažymėtos komandos „centro“ tritaškiu

Utena
Lilija Skupienė Etaplius žurnalistas

Utenos „Juventus" komandai susitikimas su Alytaus „Dzūkijos" ekipa, vykęs balandžio 20 d. Utenoje, didelių rūpesčių nesukėlė: uteniškiai „Dzūkiją" nugalėjo rezultatu 87:66.

Varžybos buvo svarbesnės „Juventus" komandai, tad tai, matyt, ir davė stimulą Utenos krepšininkams nesigailėti priešininkų ir taikliais metimais neskubant juos triuškinti. Po šio susitikimo „Juventus" šoktelėjo vienu laipteliu aukščiau ir dabar turnyro lentelėje užima penktąją vietą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo alytiškiai, bet ta sėkmė truko neilgai. Pirmojo kėlinio viduryje išlyginę rezultatą 11:11, „Juventus" krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido. Jau pirmojo kėlinio pabaigoje Utenos krepšininkai pasiekė dviženklį skirtumą.

Po ilgosios pertraukos uteniškių žaidimas truputį išsiderino, bet išsiderinęs buvo ir alytiškių žaidimas, tad beveik keturias minutes nepelnytas nė vienas taškas didelės žalos nepadarė – „Juventus" kėlinį laimėjo dviženkliu skirtumu.

Ketvirtajame kėlinyje visus iš vietų pakėlė Ovidijus Galdikas: niekada nemetantis į krepšį iš trijų taškų zonos šįkart krepšininkas pasiryžo tai padaryti. Ir jam pasisekė. Tai buvo pirmasis Ovidijas Galdiko pataikytas tritaškis per visa sezoną. Reikia tikėtis, kad įkvėptas tokios sėkmės komandos „centras" dar ne kartą pakartos įspūdingą metimą.

Rungtynioų pabaigoje žiūrovai aikštelėje pamatė ir naująjį komandos žaidėją Joną Zaką. Nors ir labai stengėsi įmesti į krepšį jaunasis krepšininkas kol kas taškų nepelnė, bet sėkmingai grūmėsi po krepšiu, atkovodamas tris kamuolius ir išprovokuodamas varžovų pražangas.

„Juventus" komandai daugiausiai taškų pelnė Aaronas Bestas –15, 13 taškų prie komandos sėkmės pridėjo Gytis Sirutavičius, 11 – Dovis Bičkauskis, 10 – Valdas Vasylius, 9 – Ovidijus Galdikas.
„Dzūkijos" ekipoje pasižymėjo Julius Kazakauskas ir Karolis Guščikas, pelnę po 10 taškų, Osvaldas Mačernis (9), Pailius Morkeliūnas (7).

Kitas „Juventus" susitikimas – balandžio 23 d. Į Uteną atvyksta Kėdainių „Nevėžis".

Informaciją parengė: Viešųjų ryšių sk. vyr. specialistė Lolita Kaminskienė