Angle down Atgal

Varnėnų kaimo bendruomenė nusišypsojo rudeniui

Spalio 27 dieną Varnėnų kaimo bendruomenė ir aplinkinių kaimų gyventojai susirinko į kaimo rudenėlio šventę „Paskutinė šypsena rudens”. Į šventę atvyko ir renginio dalyvius Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio vardu sveikino Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Gudžiauskas.

Jis džiaugėsi matydamas taip gausiai susirinkusius Varnėnų seniūnaitijos bendruomenės narius ir svečius, linkėjo visiems sveikatos ir stiprybės. Mero padėkas įteikė Šadžiūnų kaimo gyventojai Daugilei Stankutei, už jaunimo užimtumo organizavimą ir Alvydui Šimoniūčiui, Varnėnų kaimo gyventojui, už visokeriopą pagalbą Varnėnų kaimo bendruomenei.

Šventėje koncertinius pasirodymus atliko: Robertas Kaupinis, Varnėnų laisvalaikio salės ansamblis „Varnėnų aidai” (vadovė – Irina Bielskienė), Barčių laisvalaikio salės etnografinis ansamblis „Liktorėlis”(vadovė – Rita Kulakauskienė), Krikštonių laisvalaikio salės vokalinis ansamblis „Kryštė (vadovė – Lena Švetkauskienė), Kapčiamiesčio laisvalaikio salės kapela „Kapčius" ir moterų vokalinis ansamblis „Sagucis” (vadovė – Lina Valentienė).

Varnėnų kaimo bendruomenės ir Lazdijų r. sav. inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite