Angle down Atgal

Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centrą pasieks rekordinis kiekis COVID-19 vakcinų

Šią savaitę Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centrą pasieks rekordinis kiekis vakcinų, savivaldybė ragina visus 65 metų ir vyresnius rajono gyventojus registruotis ir atvykti pasiskiepyti.

Planuojama gauti 882 dozes „Comirnaty Biotech and Pfizer“ vakcinos (likutis nuo praėjusios savaitės – 0 dozių), 100 dozių „Vaxzevria“ („Astra Zeneca“) vakcinos (likutis nuo praėjusios savaitės – 120 dozių), 100 dozių „Moderna“ vakcinos ir 50 dozių „Johnson & Johnson“ vakcinos.

Registracija vyksta tel. (8310) 51608. Registraciją vykdo 7 darbuotojai, todėl kviečiama aktyviai registruotis ir vakcinacijai, ir revakcinacijai.

Taip pat primenama, kad revakcinacijai gyventojai turi registruotis patys, o ne laukti, kol bus pakviesti. Revakcinacijos data nurodyta ant skiepijimo kortelės, kurią gavote pirmos vakcinos gavimo dieną.

Per praėjusią savaitę Valkininkuose, Merkinėje ir Varėnoje atlikta 340 greitųjų antigenų testų ir 140 SARS-COV-2 PGR testų. Raginame registruotis karštąja linija 1808 ir atlikti COVID-19 testus, kad būtų galima kuo greičiau ir efektyviau užkirsti kelią viruso plitimui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite