Angle down Atgal

Varėnos miesto VVG baigė projektų atrankas

Pasibaigus ir Varėnos miesto VVG valdybai patvirtinus paskutinį projektinių pasiūlymų sąrašą, Varėnos miesto VVG baigė skirstyti visas strategijai numatytas lėšas. Birželio 16 d. buvo patvirtintas paskutinis projektinis pasiūlymas, skirtas bendradarbiavimo tinklui su kitų miestų VVG kurti.

Iš viso per 2017-2020 m. Varėnos miesto VVG atrinko 17 projektų, 5 iš jų jau baigti įgyvendinti, dar 5 turėtų būti baigti įgyvendinti š. m. liepos-spalio mėn. Dalis iš projektų vykdytojų turėjo pristabdyti sėkmingai įgyvendinamas veiklas dėl šalyje paskelbto karantino, kuris ilgą laiką apribojo grupinių užsiėmimų ir renginių organizavimą.

Švelninant karantino sąlygas nuo 2020 m. birželio 1 d. daugumos įgyvendinamų projektų veiklos buvo atnaujintos, laikantis Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo įsakymų ir nurodymų.

Iš viso pareiškėjams buvo paskirstyta 326 247,35 Eur ES ir valstybės biudžeto lėšų, numatytų Varėnos miesto 2016-2020 m. vietos plėtros strategijai įgyvendinti.

LR vidaus reikalų ministerijai yra pateikti dar trys rezerviniai projektai koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimui. Dėl jų finansavimo sprendimo tikima sulaukti artimiausiu metu.

Varėnos miesto VVG dėkoja visiems pareiškėjams, teikusiems savo idėjas, įgyvendinantiems projektus bei miesto VVG vadovui ir valdybai, dirbantiems savanoriškai ir skiriantiems savo laiką vietos plėtros projektams atrinkti ir tvirtinti.

Varėnos miesto VVG informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite