Angle down Atgal

Varėnos ligoninėje – naujas širdies nepakankamumo kabinetas

Varėnos ligoninėje bus įsteigtas naujas širdies nepakankamumo kabinetas, kuriame pacientai gaus savalaikes ir kokybiškas gydytojo kardiologo ir slaugytojo konsultacijas.

Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) pradėjus vykdyti projektą „Gydytojo kardiologo ir slaugytojo konsultacijos asmenims, sergantiems širdies nepakankamumu, paslaugų prieinamumo gerinimas“ ir įvertinus Varėnos ligoninės pateiktą anketą, gautas SAM pranešimas, kad ligoninė yra atrinkta ir patvirtinta dalyvauti šiame projekte.

Įgyvendinus projektą pagerės paslaugų prieinamumas ir kokybė. Naujame širdies nepakankamumo kabinete bus konsultuojami ir mokomi sergantieji širdies nepakankamumu pacientai. Kabinetas bus aprūpintas reikiama įranga. Paslaugas teiksiantiems kardiologams ir bendrosios praktikos slaugytojams bus sudarytos galimybės tobulinti kvalifikaciją.

Projektą įgyvendins Sveikatos apsaugos ministerija  – vykdys viešuosius pirkimus ir nupirktą turtą pagal panaudos sutartis perduos ASPĮ bei sudarys galimybę steigiamų širdies nepakankamumo kabinetų gydytojams ir slaugytojams kelti kvalifikaciją.

Projektui įgyvendinti iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Europos sąjungos fondų bus skirtos lėšos – 2.767.221 EUR (visiems projekte numatytiems kabinetams), numatyta projekto vykdymo pabaiga – 2023 m. rugpjūčio 30 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite