Angle down Atgal

Varėnos baseine varžysis Lietuvos šeimų plaukimo varžybų dalyviai

Varėniškiai rengia gegužės 4 d. Varėnos sporto centro baseine vyksiančias tradicines Lietuvos šeimų plaukimo estafečių varžybas. Dvejus metus šis plaukimo turnyras vadinosi „Dano Rapšio taurė“ ir spėjo ganėtinai išpopuliarėti. Šiemet jis puošiasi nauju pavadinimu „Varėnos taurė 2019“ ir kviečia aktyviai dalyvauti vandens pramogas mėgstančias šeimas iš visos šalies. Dalyviai turės galimybę pasimėgauti plaukimu moderniame baseine, kovos dėl įspūdingos taurės ir kitų prizų, o žiūrovų lauks turiningas ir nuotaikingas renginys su irklenčių šou ir daugybe staigmenų.

Apie laukiančias plaukimo varžybas radijo stoties „FM99“ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su Lietuvos plaukimo federacijos generaliniu sekretoriumi Tomu Pakščiu, Varėnos rajono savivaldybės meru Algiu Kašėta ir Varėnos sporto centro direktoriumi Ruslanu Oleinik.

Varėniškiai rengia gegužės 4 d. Varėnos sporto centro baseine vyksiančias tradicines Lietuvos šeimų plaukimo estafečių varžybas (organizatorių nuotr.)

Praėjusiais metais šiose plaukimo varžybose dalyvavo trisdešimt septynios šeimos. Jų organizatoriai džiaugiasi, kad turnyras „įgauna pagreitį“, tad ragina paskubėti ir registruotis greičiau, nes turnyre galės dalyvauti ne daugiau kaip penkiasdešimt šeimų.

Varžybas organizuojantys Varėnos sporto centro atstovai pabrėžia, jog „Varėnos taurė 2019“– puikus plaukimo populiarinimo ir gero laiko leidimo renginys. „Norime pritraukti daugiau plaukimo entuziastų, tad šiais metais, kaip ir pernai, varžybos vyks dviejose grupėse. „A“ grupę sudarys daugiau patyrę, buvę plaukikai, turintys patirties dalyvaujant plaukimo varžybose ar panašiuose renginiuose. „B“ grupėje varžysis mėgėjai, norintys išbandyti jėgas plaukimo varžybose bei pasimėgauti šiuo renginiu. „Varėnos taurė“ – ne tik plaukimo varžybos. Jas stengiamės organizuoti taip, kad neišdildomų įspūdžių patirtų ir dalyviai, ir žiūrovai. Esame tikri, kad turnyras vėl pritrauks nemažai dalyvių, o Varėnos krašto vaikai ir jaunimas norės lygiuotis į geriausius plaukikus ir aktyviau lankysis baseine. Juk mūsų tikslas – Varėnoje suburti kuo gausesnę plaukimo bendruomenę. Vaikai labai nori plaukti su savo tėveliais, jie baseiną gausiai užplūdo nuo pat baseino atidarymo pradžios“, – apie varžybas pasakoja Varėnos sporto centro sportinės veiklos projektų vadovas Rolandas Markinas.

Varėniškiai rengia gegužės 4 d. Varėnos sporto centro baseine vyksiančias tradicines Lietuvos šeimų plaukimo estafečių varžybas (organizatorių nuotr.)

Komandą varžybose sudarys keturi šeimos nariai, iš kurių bent vienas šeimos narys turi būti vaikas iki 16 metų, o kitų amžius neribojamas. Šeimos komandai gali atstovauti seneliai, jų vaikai, anūkai, žentai ir marčios arba, pavyzdžiui., du broliai su savo šeimomis, arba bet kuris kitas derinys, susijęs giminystės ryšiais (senelis su anūkais, tėvas su dukromis ir t. t.). Estafetėje pirmąjį etapą komandos nariai privalės plaukti nugara, o kitus tris plaukimo būdus galės pasirinkti savo nuožiūra.

Abiejų – A (labiau patyrusių plaukikų) ir B (mėgėjų) – grupių nugalėtojai bus apdovanoti įspūdingomis taurėmis ir kitais prizais. Specialiais prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias varžybų dalyvis, o varžybose dalyvavusioms šeimoms bus įteikti specialiai renginiui pagaminti rankšluosčiai su simbolika „Varėnos taurė 2019“.

Šeimos registruotis kviečiamos iki gegužės 2 d., arba atvykus į Varėnos sporto centrą. Paraišką gali pateikti šeimų plaukimo estafetės komandos narys. Komandos gali registruotis pasirinkdamos, kurioje grupėje dalyvaus – A grupėje ar B grupėje, tačiau gali registruotis tik į vieną grupę.

Pašnekovus kalbino Vytautas Garbenčius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite